O predohre sa v súvislosti s romantickým milovaním často hovorí, ale niekedy zostáva len u slov. Niektorí muži na pomalé nežné láskanie skrátka moc nie sú. Najradšej majú, keď sa ide priamo na vec bez zbytočných okolkov. Väčšine žien ale takýto spôsob naopak nevyhovuje. Pokiaľ medzi nich taktiež patríte, neostáva vám nič iné, než si predohru občas zorganizovať sama. Zaručujeme vám, že túto bude váš partner milovať.

 

Pripravte si pôdu

Nie je nič krajšieho než prísľub sexu už od rána. Stačí k tomu málo, napríklad odkaz vložený do vrecka v saku alebo túžobná SMS.

 

 

Začnite zľahka

Buďte doma skôr ako on a privítajte ho v župane, pod ktorým ukryjete sexy erotickú bielizeň. Malo by byť nové a neokukané. Pokiaľ si kúpite už tretiu fialovú súpravu, muž len ťažko zaregistruje rozdiel(P.S. – oplatí sa ostrihať ceduľky). Majte po ruke pripravenú horkú vaňu alebo ľahkú večeru pri sviečkach.

 

Zmyselné bozky

Nezabudnite na ovocie: jahody, víno, zrelé broskyne, banán apod. Skrátka všetko, čo sa dá vyzývavo olizovať, sať alebo…však s banánom si už poradíte. Občas pobozkajte aj svojho partnera, ale ďalej ho zájsť už nenechajte. Cítite, ako jeho telo tuhne a nespúšťa z vás oči? Tak to je presne ono.

 

Len ho nechajte, nech sa pozerá

Akonáhle sa ovocia dosť nabažíte, presuňte sa do izby. Ale rozhodne nie len tak. Ľahnite si na chrbát a začnite rozbiehať erotickú rozkoš aj bez neho ako v porno filme. Nezabudnite na čipkované nohavičky, aby bolo všetko čo najlepšie vidieť. Jeho pokusy o zapojenie sa do hry ignorujte.

Až keď budete on aj vy dostatočne vzrušení, opýtajte sa ho jednoduchú otázku: “Chceš ma?” Akonáhle odpovie, nechajte ho prevziať iniciatívu. A spoľahnite sa, že dnešné milovanie bude určite stáť za to!

Náš tip: nebojte sa pri svojom zvádzaní použiť rôzne erotické doplnky. Retiazky na telo, podväzky, dlhé rukavice alebo sieťované pančuchy budú určite to pravé. Ponuka týchto lákadiel je bohatá, stačí si len vybrať.

 

Súvisiace príspevky