Ročné vyúčtovanie za energie ako nočná mora? S MAGMARELAX už nie!

nov13,2017 #izolacia #podlahy #zateplenie

Dnes sa zima so svojím príchodom naozaj ponáhľala. Vykurovacia sezóna sa teda predĺžila, takže na jej konci môžeme s istotou očakávať vysoké vyúčtovanie za tuhé palivá, plyn alebo elektrinu. Ale nemusí to tak byť, všeličo sa dá zachrániť ešte teraz. Staviť môžete napríklad na riešenie 3 v 1 od MAGMARELAX.

 

Kvalita a cena idú ruka v ruke

Napadlo vás niekedy spočítať si, aké nákladné sú jednotlivé spôsoby šetrenia energiou? Napríklad taká výmena okien vám pri priemernej cene 1057 eur za 1% usporí len 8,8% nákladov. Nič moc, že? Zateplenie fasády je na tom o trochu lepšie. Pri podobnej cene vie znížiť náklady na vykurovanie až 44%.

Absolútne top je však zateplenie stropu. Pri investícii necelých 240 eur na jedno percento môžete ušetriť až jednu tretinu nákladov na kúrenie. A to ihneď – nie až bude vonku panovať priaznivé počasie.

 

A o čo ide?

Správna izolácia stropov by mala minimálne zasahovať do strechy, ale zároveň sa starať o maximálne zadržiavanie cenného tepla, ktoré prirodzene stúpa nahor. Izolácia z rohožia sa ani zďaleka nemôže dostať na všetky dostupné miesta. Oveľa lepšie je v tomto ohľade fúkaná minerálna izolácia, ktorá dovolí efektívnu bariéru účinne rozprestrieť po celej ploche stropu.

Odborníci používajúci systém MAGMARELAX® z fúkanej minerálnej vlny si s celým procesom poradia za pár hodín, a to bez zbytočného hluku či neporiadku. Možno ich využiť na strechách bytových i rodinných domov. Tu všade sa postarajú o rýchle a výrazné ušetrenie na náklady za vykurovanie. Obstarávacia cena sa vám môže vrátiť už počas jednej vykurovacej sezóny!

Komfortné izolovanie podlahy

So systémom MAGMARELAX® možno vytvoriť aj vysoko funkčnú a praktickú podlahu na povale. Nášľapnú vrstvu zaisťuje vysoko nosná OSB doska a vám tak nič nebráni vešať pod svetlíkom bielizeň alebo sa vydávať na povalu pre marmelády či nasušené bylinky. Na povale si môžete pokojne vytvoriť letný obytný priestor alebo napríklad dielňu. A to bez dodatočného zaťaženia konštrukcie vášho domu ťažkou betónovou podlahou alebo doskami.

Vyskúšajte to tiež! Práve dnes vyriešte svoje účty ešte do Vianoc, a to s 15% zľavou ako milým darčekom. Stačí vyplniť nezáväzný formulár!

Viac na www.magmarelax.sk/alebo na telefóne 800 100 533.

Súvisiace príspevky