Jeseň nás víta vo svojej náruči plnej pestrých farieb. Spolu s ňou je načase odložiť letné veci naspodok šatníka a na výslnie vytiahnuť tie jesenné. Aké špeciálne kúsky vám ponúka jesenná kolekcia od Dedoles?

 

Dámska kabelka, ktorá upúta každé oko

Ekologické dámske kabelky od Dedoles sú vyrábané z plastových fliaš. Ich kúpou teda podporíte životné prostredie a získate magický doplnok, ktorý rozožiari aj ten najobyčajnejší outfit. Nájdite svoju kabelku snov. Vyberte si aj vy zo širokej škály dizajnov, vzorov a farebných prevedení. Kúpou kabelky s originálnym zvieracím motívom, vneste do sveta posolstvo o ohrozených druhoch.

Dámske kabelky sú vysoko praktické, znesú aj väčšiu váhu, z čoho plynie, že ich pokojne môžete vziať nakupovať a prepracovaný dizajn navyše zabezpečí aj to, že vám kabelky neotlačia ramená.

S bavlnenou mikinou sa v chladnom jesennom počasí udržíte v teple

Hľadáte dokonalú mikinu vhodnú nielen na bežné nosenie, ale aj na športy? Dedoles vám ponúka nádherné kúsky vhodné pre ženy aj mužov. Mikiny sú vyrobené z bavlny a polyestru. Kombinácia materiálov vám zabezpečí ideálnu mikroklímu počas chladnejších dní. Vďaka bavlne bude vaša pokožka neustále v kontakte s prírodným materiálom, ktorý je pre ňu najprirodzenejší. Syntetická látka má zas praktickú funkciu a uchráni vašu mikinu pred poškodením. Nemusíte sa obávať ani toho, že mikina časom vybledne. Dizajny sú totiž farbené na vlákna látka, vďaka čomu si zachovajú svoju pestrofarebnosť.

Legíny, ktoré sú stvorené na pohybové aktivity

V ponuke nájdete nielen dámske legíny, ale aj pánske. Vlákna dámskych legín odvádzajú počas tréningu pot a znižujú čas zotavovania po cvičení  Veselé vzory, gotický štýl, jednoduchý športový motív či celá škála farieb, máte k dispozícii skutočne hocaké motívy, ktoré podčiarknu vašu jedinečnosť.

Súvisiace príspevky