Zdá sa vám, že je váš dom a priestor okolo neho nudný? Nemusíte zúfať, stačí ho oživiť určitými doplnky, ktoré vám v článku predstavíme.

 

Zaujímavá fasáda

Doprajte svojmu domu originálnu fasádu. Dnes už je na trhu veľký výber, môžete tak voliť medzi drevenou fasádou, keramickou, drevoplastovou či kamennou. Zvolené materiálu skombinujte tak, aby spolu vynikli a zvýraznili ducha vášho domova.

 

Netradičné garážové dvere

Chcete vystúpiť z davu? Mať niečo originálne? O to sa postarajú garážové brány, ktorá si necháte potlačiť svojim vlastným originálnym vzorom. Aby potlač vydržala čo najdlhšie, je potrebná kvalitná technika. Tou sa pýši aj firma Kružík, ktorá k potlači používa technológiu digitálnej tlače DURA PRINT – princíp spočíva v atramentovom tlači a vytvrdzovanej UV lampe. Potlač nemusí byť len na garážových dverách, môžete ju aplikovať tiež na priemyselné brány.

 

Liatinové doplnky

Liatinové doplnky patria medzi tie zaujímavejšie ozdoby. Pri ich výbere musíte byť starostlivý a uvážlivý, nie na každý dom sa tento materiál hodí. Ak máte dom historický, liatina je skvelou voľbou. Aj v moderných má však svoje miesto. Všetko závisí na štýle. A čo sa z liatiny vyrába? Napríklad rôzne dekoračné prvky plotov, kľučky, ozdobné konzoly alebo aj lavičky pred dom.

 

Drevené kúsky

Drevo nie je len vhodným materiálom do interiéru, aj vo vonkajšom prostredí má svoje uplatnenie. Môžete si postaviť pergolu, ak radi grilujete, iste oceníte aj krásny masívny drevený bar. Nápadov je veľa a fantázii sa medze nekladú.

 

Kúzlite s kvetinami

Zaujímavým oživením priestoru pred domom vám sú aj kvetiny. Nemáme na mysli obyčajné skalky alebo záhony. Aj kvety sa dajú pekne aranžovať a vsádzať na netradičné miesta. Veľmi originálnym nápadom sú výsadby do kontajnerov z cortenu. Zasaďte do nich zlatú vysokú trávu. Zasypte ju bielymi kamienkami a uvidíte, ako vám túto jednoduchú nádheru budú všetci závidieť.

Súvisiace príspevky