Ako vyzerá ideálna starostlivosť o vlasy v období jesene?

okt13,2016 #lak #šesanie #vlasy

Prvé jesenné dni máme za sebou. Aj keď je to zatiaľ príjemné babie leto, čoskoro sa situácia zmení. Slniečko bude vidieť len málo, vystriedajú ho mraky, vietor a dážď. Zmena počasia sa neblaho podpíše nielen na našej psychike. Ohrozené sú hlavne naše vlasy. S nepriaznivým počasím sa budú stretávať každú minútu, ktorú budete tráviť vonku. Naučte sa, ako vlasy efektne chrániť. Dali sme pre vás dohromady všetky dôležité tipy!

 

Dostatočná výživa je základ

Leto a predovšetkým nadmerný slnečný svit vaše vlasy zbavili energie. Aj vám teraz pripadajú spľasnuté a bez života? Musíte im energiu vrátiť. Vydať sa môžete cestou aplikácie vyživujúcej vlasovej masky. Vrelo odporúčame masku na vlasy GOLDWELL. Obsahuje unikátny Brilliance System s extraktom oleja z granátového jablka. Stačí jedna aplikácia a spoznáte výrazný rozdiel. Aby mala maska čo najväčší efekt, dávajte si ju na vlasy pravidelne. Vlasom prospeje, keď sa zameriate na väčšiu konzumáciu vitamínov skupiny B (nachádza sa v mäse a vo vajciach) a vitamínu C. Oba vitamíny podporujú silu a vitalitu vlasov.

vystrizek

Lak ako ochrana

Sychravé jesenné počasie, hlavne teda zvýšená vlhkosť, nebudú prospievať ani vašim vlasom. Chrániť ich môžete pomocou laku. Vyberte si ten kvalitný! Naším tipom je lak na vlasy Nouvelle. Je šetrný a vlasy si budú držať svoj objem a tvar.

 

Ohľaduplné česanie

Neraz  sa vám stane, že sa domov vrátite rozstrapatená, pretože sa jednoducho nešlo vetru ubrániť. Buďte opatrná a vlasy rozčešte pomocou kefy. Jej štetiny by mali byť jemné, aby nedochádzalo k zbytočnému vytrhávaniu vlasov. Nemôže samozrejme chýbať náš tip – tentoraz je to fenomenálna kefa Tangle Teezer. Má ergonomický tvar, hodí sa do pravej aj ľavej ruky. Poteší vás svojou šetrnosťou a súčasne efektívnosťou. Poradí si aj s veľmi zauzlenými vlasmi.

Súvisiace príspevky