Babička by ma pochválila, strojové čistenie kobercov Košice

sep10,2016 #servis

Rada by som v tomto článku spomenula, ako mi jedna firma výborne vyčistila koberec po babičke. Niekoľko rokov som sa pozerala na starý koberec so škvrnami, než prišla na návštevu kamarátka. Sťažovala som si jej, ako už nie je koberec tak čistý, keď ho mala babička. A u mňa pokračovalo nanášanie ďalšieho prachu. Tu by nepomohlo ani už vyzúvanie sa z papúč.

Kamarátka sa hneď rozžiarila a pochválila sa, ako firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. napravila koberce u jej brata. A to boli aj ešte snáď v horšom stave. Nechcelo sa ma to ani veriť. Na internete sme našli kontakt a dohodli sa na deň, keď prídu k nám koberec vyčistiť.

Keď prišli, išla som si zatiaľ nakúpiť do obchodného centra. Uprostred nakupovanie mi zazvoní mobil. Volá mi tím, ktorý som nechala doma, že už prácu skončili.

Prišla som domov a nemohla som uveriť svojim očiam. Skoro som sa rozplakala. Pohľadom na koberec som sa vrátila do detstva, keď býval pestrofarebný ale hlavne nový. Pýtala som sa pánov, akú techniku použili, že dosiahli takého výkonu. Popísali mi, ako funguje ich kotúčový stroj spoločne s chémiou, ktorá uvoľní všetku špinu.

Špina, ktorá je strojom vykartáčovaná sa potom vysaje silným vysávačom, ktorý má vraj dva turbomotory. Koberec po vysatí týmto vysávačom bol takmer suchý a mohlo sa za krátku dobu po ňom zase chodiť.

Strojové čistenie kobercov kotúčovým strojom Košice firmou A SERVIS LIPKA je dobrá voľba, ako vrátiť kobercom ich krásu, jasné farby a pocit niečoho opäť nového – a pritom iba renovovaného čistením. Tímu A SERVISU ďakujem za perfektne odvedenú prácu. A ako som hore písala, že som odišla a pracovníkov samých nechala v byte.

Aj toto je perfektná vizitka firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čo viac si ešte v tejto bohužiaľ niekedy nevydarenej dobe ešte priať. Zdravím všetkých zúfalých človiečikov a želám im šťastnú voľbu pri hľadaní. Ja už nehľadám.

Kefovanie, dezinfekcia, profesionálne čistenie kobercov v Košiciach

Nedávno som zamazala koberec u nás doma, keď som sťahovala železné poličky a boli trochu hrdzavé. Pri preťahovaní som urobila hrdzavé ryhy do nášho koberca, ale aj tak už bol celkom špinavý a potreboval vymeniť. Manžel mi povedal, že najskôr skúsime koberec vyčistiť a až po tom keď tak zainvestujeme do výmeny. Má pravdu v tom, že výmena je dosť nákladná a aj časovo náročná.

Dostala som teda za úlohu si nájsť firmu a zavolať a jemu nech len pošlú faktúru, proste môj manžel, no. Prechádzala som si internetové stránky a aj recenzie, pretože som zistila, že sa používa niekoľko druhov čistenia kobercov. Mnoho firiem písalo, že najkvalitnejšie je vyčistenie extraktorom, ale recenzie tomu moc nezodpovedali. No tak som hľadala ďalej, nechcela som zaplatiť niečo, čo by nemalo žiadny účinok. Podľa recenzií som sa naďalej dočítala, že kvalitné čistenie kobercov je za použitia strojovej metódy. Tak som kontaktovala najbližšiu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá sídli neďaleko nášho bytu.

Došli o dva dni neskôr a vrhli sa na čistenie. Pri čistení použili voňavú a dezinfekčnú chémiu a po tej kartáčovali koberec strojom. Po vykefovaní použili vysávač a odsali penu z chémie a zvyšnú vodu. O takmer 3 hodiny neskôr bol koberec suchý a krásne čistý. Manžel mal z mojej voľby radosť.

Súvisiace príspevky