Bratislava, hlavné mesto Slovenska vám ponúka nekonečné množstvo skvelých príležitostí v rôznych odvetviach života. Uspokojenie vašich rodinných potrieb nájdete v pracovnom, kultúrnom a športovom vyžití. Mnohí ľudia hľadajú pre seba to najlepšie, ale nevedia ako na to. My vám dnes predstavíme miesta, kde možno začnete nový život.

Bratislava je pre každého

Prehľad možností na bývanie alebo podnikanie môžete použiť inzeráty s  telefonickým kontaktom, ktorý vám umožní obhliadku bytových a nebytových jednotiek alebo pôjdete na web, kde sú k dispozícii rôzne súčasné stavebné projekty, práve v meste Bratislava. V neposlednom rade sa môžete inšpirovať aj našim odporúčaním. Ponúkame vám stručný prehľad dvoch stavebných projektov, ak stále hľadáte predaj bytov Bratislava.

Danubius One

Pri hľadaní bývania treba vziať do úvahy jeho dostupnosť a polohu, občiansku vybavenosť a samozrejme aj dispozičné riešenie. Stavebný projekt Danubius, ktorý susedí aj s inými bytmi tvorí vnútroblok, ktorý je doplnený o krásnu zeleň a prístavbu kaviarne a pekárne, o detské ihriská. 13 poschodový komplex vám ponúka panoramatický výhľad na Bratislavský hrad a na jej okolie. Klimatizované byty o výmere od 38 až 170 m2 majú k dispozícii výťah, pivnicu, vlastnú garáž, balkón či loggiu. Okolie harmonizuje telo aj dušu po náročnom dni strávenom v rušnom meste.

Jégého alej

Jégeho alej je blízkym susedom projektu Danubius One. Na výber máte k dispozícii 53 bytových jednotiek. Ak hľadáte jednoizbový byt alebo apartmán, môžete sa tešiť na ich veľkorysé parametre. Rozloha bytov sa pohybuje od 49 až 125 m2. V závislosti od rozlohy bytu je k nemu pridelená terasa, lodžia alebo vlastný balkón. Obytná lokalita, ktorá sa nachádza v Ružinove neďaleko fontány lásky vám poskytne ticho, pokoj a skvelú občiansku vybavenosť, dopravné uzly, služby.

Súvisiace príspevky