Čím obdarúvať muža?

jan17,2017 #darček #muž #zájazd

Obdarovať ženu nie je náročné. Stačí chutná čokoláda, kytica kvetov a vtisnúť bozk na ústa. Pre tie náročnejšie možno ešte nejaký ten šperk. Ale čím spraviť radosť mužovi a akým darčekom ho obdarúvať na Valentína alebo hociktorý iný sviatok? Ak chcete kupovať každoročné klišé a veci, ktoré mu zbytočne budú trčať v skrini alebo pohodené niekde na poličke, prečítajte si nasledujúce riadky, v ktorých nájdete návod, čo  podarovať vášmu drahému tak, aby mal z darčeka skutočnú radost.

Môže byť ťažké kúpiť darček mužovi. Tento rok zabudnite na vypchaté zvieratká, cukrovinky, ktoré aj tak nezje. Obdarujte svojho milovaného niečím výnimočným.

 

Šport vedie

Muži milujú futbal. Dokážu sa naň dívať aj celý deň. Už ako malé deti snívali, že budú ako ich futbalový idol. Tým, ktorým sa to nepodarilo a nemajú možnosť byť na ihrisku a hrať zápas, sa uspokojili s druhou variantom. Fandenie, kričanie kritizovanie  a húkanie z pohovky alebo z tribúny. Futbal je pre nich kombináciou hrubej sily a taktickej zručnosti. Preto ich určite poteší zájazd na zápas Real Madrid – Neapol. Ktorý muž by nechcel vidieť na vlastné oči zápas, v ktorom bude hrať známy C.Ronaldo a Marek Hamšík? Za takýto darček sa vám určite štedro odmení.

Ak je váš muž fanúšikom AC Milána, máte jedinečnú možnosť zakúpiť vstupenky na atraktívne AC Milano. Na výber máte dopravu autobusom alebo letecky. Zabite dve muchy ranou. Choďte s ním a spravte si krátky romantický výlet v Taliansku.

Nie každá žena si môže dovoliť kúpiť svojmu partnerovi takýto drahý darček, ako je zájazd na vychýrený futbalový zápas. Nezabúdajte, že darčeky je dôležité darovať od srdca a na tom, koľko stáli, vôbec nezáleží. Vždy však uvážte, čo by vášho milého potešilo. Možno by to bol darčekový kôš pre muža, rybárske náčinie, nejaká elektronika, dútniky, či dobrá fľaša alkoholu. Vy sama ho najlepšie poznáte a vyberiete darčeky, ktoré mu vyčaria na tvári úprimný úsmev.

Súvisiace príspevky