Túžite po príjemnej teplote vo vašom bývaní, aj keď vám ho neustále vyhrievajú dotieravé slnečné lúče? Riešením je klimatizácia. Zabudnite však na predsudky. Dobrá klimatizačná jednotka nie je žiadnym žráčom elektriny a navyše nepodporuje prúdenie prachu a rozmnožovanie choroboplodných zárodkov. Práve naopak. Dozveďte sa viac o prevratných riešeniach klimatizácie značky Daikin.

Aj klimatizácia môže pôsobiť ako interiérový doplnok

Klimatizácia do bývania či miesta určeného na podnikania prinesie väčší komfort a možnosť boja s horúčavami najmä počas leta či skorej jesene. Je možné ju nainštalovať takmer všade, dokonca aj do stiesnených priestorov. Každá klimatizácia sa skladá z dvoch základných častí – vonkajšej a vnútornej jednotky. S ich inštaláciou vám pomôže technik, ktorý vyberie to najvhodnejšie miesto na ich umiestnenie.  Nástenné klimatizácie Daikin sa však vďaka ich atraktívnemu dizajnu hodia naozaj kdekoľvek a môžu byť chápané aj ako zaujímavý interiérový doplnok. Medzi ne patrí napríklad Daikin Split určený na chladenie jednej miestnosti, Daikin Multi Split umožňujúci pripojiť viacero vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu či inteligentná klimatizácia Daikin Emura.

Daikin Emura – nová generácia klimatizácií

Klimatizačná jednotka Daikin Emura je spojením nielen atraktívneho dizajnu a vysokého výkonu, ale aj nízkej spotreby elektriny, nízkej hlučnosti a viacerých inovatívnych technológií. Medzi ne patrí napríklad snímanie osôb v priestore a podľa toho automatické nastavenie výkonu jednotky či smeru fúkania vzduchu tak, aby nesmeroval priamo na vás či vaše deti. Zároveň aj prevratné ovládanie, ktoré umožní nastaviť teplotu v domácnosti cez mobilný telefón, nech už sa nachádzate kdekoľvek. Daikin Emura je aj preto klimatizácia, ktorá prináša na trh úplne novú generáciu týchto zariadení.

Naozaj jednoduchá údržba

Nástenné klimatizácie Daikin sa vyznačujú jednoduchou údržbou. Všetky obsahujú filtre, ktoré zachytávajú prach, rozkladajú pachy a bránia mikroorganizmom v ich rozmnožovaní. Na zabezpečenie bezproblémovej prevádzky klimatizácie je potrebné približne každé dva týždne tieto filtre len povysávať, prípadne namočiť do vlažnej vody a nechať vysušiť. To naozaj všetko, o čo sa treba starať.

Spríjemnite si aj vy vaše bývanie a porozmýšľajte o účinných nástenných klimatizáciách značky Daikin. Určite vás nesklamú.

Súvisiace príspevky