Hľadáte tip na dovolenku? Chalupa Roubalka vás nadchne!

aug23,2017 #chalupa #relax #roubenka

Tú pravú romantiku Krkonôš nenájdete v klasických hoteloch alebo pri náročných výšľapoch, po ktorých vás opäť čaká návrat do obyčajného hotela. Takému zážitku musíte ísť aktívne v ústrety. Chalupa Roubalka pre vás bude určite to pravé!

Pokojné miesto s výhľadom do korún stromov a príjemne šumiacim potôčikom – presne také si pre realizáciu svojho najnovšieho projektu vybral Martin Roubal. Nádherná chalupa Roubalka nesie jeho meno a zároveň odkazuje na jedinečnú tradíciu ľudových dreveníc, ktoré bohužiaľ v dnešnej dobe nachádzame na krkonošských svahoch stále zriedkavejšie.

 

Bývanie ako v historickom skanzene

Tak si možno budete prvých niekoľko hodín pripadať. Hlavným lákadlom Roubalky je totiž historicky verný nábytok, ktorý však možno bez obáv využívať pri každodenných činnostiach. Vyskúšajte si, ako sa spí na tradičných posteliach z masívu, zakúrte si v kachliach alebo okúste svojbytný pôvab tónov naladeného piana prúdiacich cez celú chalupu. Deti zase ocenia krásne ihrisko skoro na priedomí a množstvo priestoru pre svoje aktivity na bezpečnej záhradke.

Každý z troch štvorlôžkových apartmánov je originálne zariadený, takže si môžete vybrať podľa svojho gusta a momentálnej nálady. Ale nie je to len história, z ktorej by ste mali byť nadšení. V podaní Martina Roubala sa totiž skvele snúbi s relaxáciou a pohodou, ktoré vám môžu ponúknuť iba súčasné trendy. A čo máme na mysli?

Napríklad vonkajší bazén, saunu, gril alebo pípu, z ktorej tečie len to najlepšie pivo. Nechýba samozrejme ani televízia a vysokorýchlostné WI-FI pripojenie, aby ste sa o svoje jedinečné zážitky mohli pohodlne a hlavne okamžite podeliť so všetkými, ktorých máte radi. A až vás leňošenie v chalupe Roubalka omrzí, môžete sa vydať na zaujímavú vychádzku po okolí. Budete totiž ubytovaní priamo pri krásnom mestečku Černý Důl s množstvom zaujímavých kultúrnych pamiatok aj náučných chodníkov v okolí. Stačí si len zvoliť to, čo bude práve vášmu srdcu najmilšie.

Súvisiace príspevky