Blížia sa narodeniny vášho manžela a vy stále neviete, aký darček by ho potešil? Vyberať veci a vybavenie do dielne, o ktorých si nie ste istá, sa nevypláca. Chcete prísť s niečím viac originálnym než s darovaním oblečenia, ktoré darujete kedykoľvek neviete, čo lepšie zaobstarať? Máme pre vás skvelý tip. Pomôžte dodať eleganciu a luxus treba kancelárie Bratislava svojho manžela. Ako? Napríklad obstaraním luxusného pera.

Luxusné pero – praktický doplnok do kancelárií

Podpisovanie mnohých dokumentov alebo zapisovanie poznámok do diára uskutočňuje každý pracovník vo svojej kancelárii niekoľkokrát denne. Pohodená propisovačka na rohu stola rozhodne nevyzerá elegantne. Pritom aj pero sa môže stať dizajnovou dominantou stola v kancelárii. Stačí ho správne vybrať vzhľadom k farbe stola a prevedeniu kancelárie. Luxusným perám rozhodne elegancia nechýba. A kde také pera nájsť?

Luxusne-pera.sk je správna adresa

Špecializovaným obchodom v oblasti luxusných písacích potrieb je na našom trhu obchod Luxusne-pera.sk. Tento obchod sa už od svojho založenia v roku 2008 špecializuje na ponuku značkových písacích potrieb. Hlavnou kategóriou ponuky sú perá Parker a Waterman. Obe sú celosvetovo uznávané značky, ktoré by nemali chýbať na žiadnom manažérskom stole. Sortiment sa ale neustále rozširuje. Je v ňom možné nájsť aj diáre, atramenty, zápisníky, kaligrafické sady a tiež niektoré umelecké potreby. V súčasnosti je v ponuke cez 2 000 produktov od viac ako 30 výrobcov.

 

Desiatky druhov per

Celá ponuka per i ostatného sortimentu je prehľadne rozdelená do jednotlivých kategórií, aby bol váš výber jednoduchší a prehľadnejší. U per sú napríklad ponúkané kategórie ako guľôčkové perá, plniace perá, keramické perá, multifunkčné perá, kaligrafická perá, perá s pečiatkou, darčekové sady alebo celé stolové súpravy.

Príklad ideálneho daru

A ako by mohol vyzerať konkrétny dar? Pridávame náš tip, ktorým je sada Scrikss Oscar Black Chrome. Jedná sa o sadu guľôčkového a plniaceho pera spoločne s mikroceruzkou 0,5 mm. Telá per sú v čiernej lakovej úprave. Vršky sú pochrómované a zdobené jemnými líniami. Súčasťou balenia je konvertor a 2 modré bombičky. Všetko je dodávané v elegantnej darčekovej krabičke. Na perá je možné laserom nechať vypáliť meno, iniciály, dátum či logo podľa voľby.

Súvisiace príspevky