Kam za oddychom?

apr26,2017 #hotel #oddych #relax

Hotel HVIEZDA bol postavený v roku 1982 za účelom poskytovania kúpeľnej starostlivosti a niesol názov „Zotavovňa ROH“. Do roku 2001 boli v Zotavovni poskytované ubytovacie, stravovacie a rehabilitačné služby. Zariadenie bolo v roku 2001 predané investorom a tým sa začala éra budovania hotelového komplexu, ktoré prešlo rozsiahlymi rekonštrukciami a výstavbami nových hotelových častí.

Hotel HVIEZDA je situovaný na juhu Slovenska v kúpeľnom meste Dudince. Dudince je mestečko s najväčším počtom slnečných dní v roku s ideálnou klímou na relax. Hotel HVIEZDA ponúka ubytovanie v 95 kompletne zrekonštruovaných izbách typu Standard, Apartmán klasik a Rodinné izby s celkovou kapacitou až196 lôžok. Hotelové služby poskytované ZDARMA v rámci ubytovania:

* raňajky podávané formou teplých a studených bufetov

* vstup do hotelového bazéna počas celého pobytu

* parkovanie priamo pred hotelom

* WIFI pripojenie

Komfortne zariadené izby sú vybavené televízorom, telefónom a WIFI pripojením. Tradičné slovenské jedlá v príjemnej zrekonštruovanej reštaurácii Vás určite očaria. Hotelová reštaurácia má kapacitu až 196 miest, servírujú sa raňajky, obedy a večere. Posedieť si pri poháriku svojho obľúbeného nápoja a ešte v príjemnom prostredí? V našom Lobby bare nájdete širokú ponuku alkoholických aj nealkoholických nápojov v krásnom prostredíladenom do amerického štýlu 20-tych rokov minulého storočia. Pri kaviarni je východ aj na terasu hotela, ktorá sa využíva okrem zimného obdobia takmer nepretržite.

Naozajstná oáza oddychu a relaxu. Široká škála masáží, zábalov či vodných procedúr, ale hlavne profesionálne odvedená práca našich Balneo zamestnancov. Ponúkame Vám rôzne druhy masáží, zábalov, vodných procedúr a mnoho iného…Naše kozmetičky pracujú so známou profesionálnou kozmetickou značkou Janssen Cosmetics. Pre Vašu krásu si vyberte napr. luxusné pleťové masky, profesionálne masáže, depiláciu.

Hotelový plavecký bazén s unikátnou hydro-masážnou častou a vodnými tryskami. Rozmer bazéna: 22 m x11,5 m Teplota vody: 30°C. Pre všetkých hotelových hostí je vstup do bazéna ZDARMA.

Hotel HVIEZDA svojimi tromi konferenčnými miestnosťami rôznych veľkostía kapacít vytvára to pravé prostredie na organizáciu podujatí ako konferencie, semináre, školenia, porady, workshopy, team-buildingy či firemné alebo rodinné akcie. Samozrejmosťou je doplnkový sortiment a technické vybavenie. Ideálne rozloženie konferenčných priestorov zaisťuje pre podujatia s väčším, ale aj menším počtom účastníkov možnosť nerušeného vzdelávania či rodinného posedenia.

Jedna z najobľúbenejších spoločenských aktivít všetkých generácií už aj u nás. Skvelá zábava, príjemné prostredie a ochotná obsluha v Bowling centre Hotela HVIEZDA. Bowlingové turnaje sú ideálne na budovanie dobrých vzťahov s Vašimi obchodnými partnermi, kolegami, či ako rodinná zábava pre všetkých. Adventure golf je spojením minigolfu a klasického golfu na 18 jamkách. Táto kombinácia je ideálna pre všetky vekovékategórie, nakoľko nevyžaduje žiadnu telesnú zdatnosť, špeciálne zručnosti, športové oblečenie alebo náradie.

Užite si pri golfe aj prechádzku krásnym parkom alebo si oddýchnete na lavičke pri fontáne.

Hotel HVIEZDA, s.r.o., Okružná 123, 962 71 Dudince,

tel.: +421 455 583 231, +421 907 844 301,

e-mail: recepcia@hviezda-dudince.sk

www.hviezda-dudince.sk

Súvisiace príspevky