Luxusné spoločníčky sú ženy, ktoré sú podobné ako Vaša manželka, priateľka alebo tajná láska. Sú milé, usmievavé, komunikatívne, inteligentné. Každý si všimne na prvý pohľad ich vzhľad a príťažlivú postavu. Koluje však okolo nich mnoho mýtov.

Luxusné spoločníčky sú ženy, ktoré sa nerozdávajú komukoľvek, napriek tomu koluje o nich mnoho mýtov, nepravdy a tvrdenia, že svoju prácu vykonávajú pod vplyvom drog a návykových látok. Stretnutie s Renatou a Petrou nás však presvedčilo o opaku.

 

Luxusná spoločníčka je v prvom rade žena

Napriek niekoľkým tvrdeniam o luxusných spoločníčkach, ich život nie je niečím výnimočný oproti bežným ľuďom. Sú to obyčajné ženy, ktoré vykonávajú svoju prácu podľa pravidiel a etických noriem.

„Zásadne na našom stretnutí nemôžu byť žiadne drogy. Je neprípustné, aby ste túto prácu vykonávali pod vplyvom drog. Klient sa stretne s nami len ak je slušný a nie je násilníkom,“ prezrádza Renata.

„Nestretla som sa zatiaľ s nepríjemným klientom, ktorý by bol pod vplyvom drog. S dievčatami sa poznáme a žiadna z nás nelieta v tomto kolotoči,“ dopĺňa Petra.

 

Luxusná spoločníčka riadi stretnutie

Luxusné spoločníčky majú od začiatku stretnutia s klientom pevne v rukách celý spoločne strávený čas. Musia ovládať dobre komunikáciu a neraz využijú svoju inteligenciu a chytrosť.

„Klienti sú ku mne veľmi milí a príjemní. Často dostanem milú pozornosť alebo malý darček. Pri stretnutí je to hlavne o komunikácií a určení si hraníc,“ pokračuje Renata.

„Stretnutie nie je o posteli a sexe, ako si mnohí myslia. Sú to hlavne príjemne strávené chvíle s mužom, ktorý si chce oddýchnuť od bežných starostí počas dňa. Vždy je na každom stretnutí dôležité, čo klientovi dovolím a čo už je za hranicami,“ ukončuje luxusná spoločníčka Petra.

Súvisiace príspevky