Manažéri, študujte ako na Oxforde

okt5,2017 #MBA

Britský vysokoškolský systém je vysoko cenený a overený dlhými rokmi fungovania prestížnych univerzít. Ak hľadáte aj v blízkosti Slovenska možnosť študovať ako na slávnom Oxforde a získať vedomosti na rovnakej úrovni, prihláste sa na European School of Business & Management (ESBM) v Prahe.

Systém vzdelávania ESBM je postavený na efektívnom vzdelávaní prostredníctvom skutočných odborníkov z praxe. Zameriava sa na najaktuálnejšie odborné vedomosti a postupy, ktoré je možné ihneď reálne aplikovať v profesionálnom a často aj osobnom živote.

 

Učte sa od tých najlepších v odbore

Zabudnite na zastaraný systém memorovania nepoužiteľných poučiek a teórií. V ESBM sa budete učiť od skutočných odborníkov, ktorí zastávajú vysoké manažérske a odborné posty alebo pôsobia v konzultačných spoločnostiach. Ich prednášky sú postavené na vlastných skúsenostiach a pripravia pre vás aktívne workshopy, na ktorých nájdete riešenia pre vaše vlastné a hlavne reálne profesionálne problémy. Samozrejmosťou sú aj individuálne konzultácie, na ktorých môžete konkrétne situácie rozobrať do tých najmenších detailov.

Či si vyberiete komplexné manažérske programy, ktoré obsiahnu všetky oblasti manažmentu alebo špecializované programy idúce do hĺbky v danom odbore, štúdium sa vám prispôsobí „na mieru“ a otvorí vašu myseľ novým nápadom a riešeniam v súčasnom rýchle napredujúcom svete. Stanete sa odborníkom s vysokou profesionálnou hodnotou, čo znovu naštartuje alebo usmerní vašu kariéru.

 

Budete mať na vzdelávanie čas?

Manažéri, či už strední alebo vrcholoví, bývajú časovo tak zaneprázdnení, že im na dôkladné vzdelávanie nezostáva čas. Aj na to sme mysleli. Celé štúdium trvá 1 rok a za ten čas si  vašu fyzickú prítomnosť budú vyžadovať len 4 víkendové semináre za rok. Najlepšie na tom je, že sám študent si zvolí kedy so štúdiom začne a vyberie si aj termíny prednášok. Zvyšok je vedený modernou e-learingovou formou, vďaka ktorej získate sylaby, študijné materiály aj prezentácie. S lektormi je možná komunikácia cez e-mail, telefonicky, prípadne formou videokonferencie.

Už sa neviete dočkať, kedy začnete so štúdiom a získate prestížny titul MBA, ktorý otvorí dvere vašej kariére?  Neváhajte a učte sa od profesionálov. Termíny začiatku výučby, ako aj všetky dôležité informácie nájdete na: www.esbm.sk.

Súvisiace príspevky