Nakúpte so zľavou 20 až 45% pre vás aj pre neho!

Čo ešte pod stromček? Zabudnite na bežné darčeky! Môžete nakúpiť pohodlie, krásu a vlastne aj nezabudnuteľné chvíľky vo dvojici. Je to jednoduché, zvládnete to počas niekoľkých minút a navyše s krásnou vianočnou zľavou až 45%!

 

Pre všetkých zákazníkov!

Stále neviete čo kúpiť? Ale no tak, skúste trochu zapojiť fantáziu … Stále nič? Nebudeme vás napínať, kúpte sebe a vášmu partnerovi štýlové prádielko. Nie je to nič zložité, každý si vyberie vďaka rozmanitej ponuke také kúsky, ktoré budú lahodiť jeho postave. Aby sa tak stalo, musíte sa riadiť jednoduchým pravidlom: Vždy kupujte spodnú bielizeň správnej veľkosti. O niečo menšia podprsenka aj nohavičky sa budú zarezávať, väčšie zase padať. Nevyzerá to pekne a navyše si koledujete aj o zdravotné problémy.

 

Tipy, ako vybrať správne:

• Ak vás príroda viac obdarila v horných partiách, dbajte na to, aby podprsenka bola dostatočne vystužená. Mala by mať kostice a výstuhy po stranách.

• Chcete, aby boli vaša prsia väčšie? Voľte push up podprsenky.

• Máte rada voľnosť? Pohodlie zaistia  podprsenky s kosticami.

• Tvar košíčka musí zodpovedať veľkosti prsníka. S menším hrozí, že prsia “vypadnú” a o malér je v tej chvíli postarané.

• Ak bielizeň vyberáte pre mužov, držte sa jeho obľúbeného strihu. Muž zvyknutý na trenky nezačne z ničoho nič nosiť slipy apod.

vystrizek

Buďte zvodná!

Vianoce si zaslúžia oveľa viac. Aby ste ho skutočne prekvapili, nakúpte si aj erotickú bielizeň. Skvelé sú košieľky, tie si môžete dovoliť aj v prípade, ak mäte väčšie bruško. Pod voľnejším strihom ho ľahko schováte. Pozrite si tiež tieto úchvatne zvodné komplety.

Luxusnú spodnú bielizeň za atraktívne ceny s ešte atraktívnejšou zľavou teraz ponúka www.rajpradla.cz! Nakúpte a potešte!

Súvisiace príspevky