Pletenie je krásny koníček, ktorý sa päť vracia do módy. Navyše, leto končí, prichádza jeseň, takže je znovu potrebné oprášiť ihlice a začať tvoriť. Šály, rukavice, ponožky, teplé svetríky – to všetko sa bude v sychravých dňoch jesene a zimy iste hodiť. Pre všetky nadšené „pletačky“ bol vytvorený Raj, s ktorým vás radi zoznámime!

vlnaModerné pletačky majú jedinú možnosť

Pokiaľ pletiete, potom aj vám iste záleží na tom, z čoho. Pravda je, že kvalita pletacích priadzí nemusí byť v niektorých obchodoch práve chvályhodná. A pliesť zo starých vecí? Že by som sa na zložitú prácu s rozpletaním nevykašlala. Už jedenkrát použitá vlna rozhodne nie je to pravé. Jej farba určite nie je nič moc a o kvalite ani nevravíme. Pokiaľ chcete kvalitu a tak si zaručiť, že vaše výtvory potešia na oko i na dotyk, máte jedinú možnosť – navštíviť špecializovaný internetový obchod Raj vlny. Stvorený bol aj pre vás…

 

Najväčší výber si iste užijete

Obchod funguje na adrese www.rajvlny.cz a bol stvorený pre všetkých, ktorí chcú kúpiť vždy kvalitné pletacie priadze. Obchod prekvapuje úžasnou ponukou. Ponúka pletacie priadze rôznych druhov. Tenké aj hrubšie vlákna, takže si rozhodne vyberiete. Ku každému klbku je navyše priradená tabuľka s odporúčanou spotrebou, takže nič nemusíte zložito počítať. Ihneď tiež vidíte, pre akú veľkosť ihlíc je priadza vhodná. V ponuke sú pletacie priadze zmesové, z vlny, prírodné, s prímesou, žinilkové, zimné, letné, špeciálne zdobené pletacie priadze s kovovými vláknami či s vlasom. V ponuke nájdete aj také špeciality, ako je luxusná priadza Alpaka, mohér či Buklé. Maminky aj babičky iste potešia aj nádherné a super jemné pletacie priadze pre detské úplety.

 

Výber záleží len na vás – istotu budete mať vždy jedinú, priadze vás nesklamú!

 

TIP pre začínajúcich – na stránkach je k dispozícii aj kompletná tabuľka veľkostí

Súvisiace príspevky