Množstvo Slovákov využíva na prepravu do najrôznejších kútov sveta letisko vo Schwechate. Ponuka dostupných letov je totiž obrovská, a preto je možné dostať sa z neho prakticky kdekoľvek. Rozmýšľate však, ako sa pred odletom dopraviť priamo na letisko či po prílete zas do Bratislavy? Nestrácajte čas v autobusoch a využite služby, ktoré vám ponúka taxi na letisko Schwechat.

Žiadne polorozpadnuté autá, ale skutočne prvotriedne vozidlá

Tento taxík nie je len takým obyčajným, s akým sa môžete stretnúť kdekoľvek meste. Prvý a azda najvýraznejší rozdiel predstavujú autá, ktoré taxi Schwechat používa. Sú to luxusné vozy značky Mercedes, a to triedy E a triedy V, aj Opel Crossland. Odvoz je aj preto maximálne pohodlný a môžete ho využiť aj na prepravu vzácnych návštev.

Množstvo služieb, ktoré môžete využiť priamo na palube taxíka

Na palube tohto taxíka nájdete množstvo služieb, aké by ste asi ťažko hľadali v bežných taxíkoch. Samozrejmosťou je pripojenie WiFi vysokorýchlostný internet či občerstvenie z aktuálnej ponuky baru. Šoféri, ktorí sú mimochodom zdvorilí a ovládajú svetové jazyky, vás dovezú až priamo k terminálu letiska či kdekoľvek do Bratislavy. Za odvoz môžete navyše zaplatiť pohodlne aj kartou.

Na jednej jazde v porovnaní s autobusom ušetríte až 20€

Ďalšou výhodou, ktorú vám ponúka taxi Bratislava Schwechat, sú výhodné ceny. Za jednu jazdu autobusom na toto letisko zaplatíte v priemere 15€. Taxík vás však do Schwechatu odvezie už za cenu 40€. Ak bude taxík naplnený súčasne štyrmi osobami, spoločne ušetríte až 20€ na jednu jazdu.

Ako si môžem taxi na letisko Schwechat objednať aj ja?

Taxík si rezervujete veľmi jednoducho. Stačí navštíviť stránku taxischwechat.com, vyplniť kontaktný formulár a šofér vás bude v zadanom čase čakať priamo na určenom mieste. Samozrejme, na rezerváciu môžete využiť aj telefónny kontakt.

Súvisiace príspevky