Postele z masívu inšpirované Šumavou

Vedeli ste, že kvalita spánku je dôležitejšia ako jeho dĺžka? Na nekvalitných matracoch sa môžete prevaľovať pokojne desať hodín a rovnako vstanete rozlámaní, zatiaľ čo pri spaní na tej správnej posteli vám stačí aj 6 až 7 hodín spánku, aby ste sa po prebudení cítili skvele.

Elegantné postele z masívu patria k tomu najlepšiemu, čo si na trhu s vybavením spální môžete zaobstarať. Drevo je prírodný a kvalitný materiál, ktorý vyniká okrem iného veľkou odolnosťou, nevšednou krásou a vynikajúcimi absorbčnými a priedušnými vlastnosťami, ktorými prispieva k príjemnej a zdravej klíme v miestnosti.

Ocenia ho astmatici i alergici, ktorí sú často citliví na dráždivé látky uvoľnené z lepidiel, používaných na drevotrieskovom nábytku. U postelí k tomuto javu dochádza skôr než napríklad u skríň alebo stolov, pretože postele sú viac zaťažované pohybom aj častou zmenou teplôt. Prírodnému celomasívu ale časté vetranie ani telesné teplo spáčov nijako nevadí. Skladá sa hlavne z celulózy, známej svojimi jedinečnými izolačnými vlastnosťami.

Postel-s-uloznym-prostorem-buk-03

Posteľ presne pre vašu spálňu

Ak premýšľate nad tým, či dopriať svojmu telu skutočne kvalitný a zdravý spánok, určite sa neobmedzujte len na ponuku v bežných nábytkových reťazcoch, ktorá je značne obmedzená. Na stránkach Česká ložnice si môžete vybrať z celého radu dostupných modelov postelí z masívu, ktoré môžete prispôsobiť presne vašej spálni. Voliť možno medzi niekoľkými variantmi úložného priestoru, použitým masívom (zvyčajne je spracovávaná borovica, buk alebo smrek) i farbou polstrovania pri vybraných modeloch.

Svoju posteľ z masívu si môžete tiež navrhnúť úplne podľa svojho želania. Všetky modely sú vyrábané ručne a v Českej republike, preto nie je problém vytvoriť akúkoľvek šírku či dĺžku postele a doplniť ju vhodnými úložnými priestormi. Ak túžite po spálni zariadenej v jednotnom štýle, možno v e-shope vybrať aj skrine alebo komody v rovnakom prevedení. Dizajnové rady vychádzajú z najmodernejších trendov, ale inšpirujú sa aj pôvabom rýdzo českej Šumavy. S posteľou tak prinesiete do svojho domova zároveň aj kus z osobitého vzhľadu a poctivej práce zlatých českých ručičiek.

Súvisiace príspevky