Odpoveď je jednoduchá. Klasické krídlové dvere často prekážajú, nevpúšťajú dostatok svetla a nie sú take moderné ako dvere posuvné, ktoré sa stali hitom. Skvele ich využijete ako vstup na terasu, do záhrady či na lodžiu.

Posuvné dvere šetria miesto

Pri bežných krídlových dverách je potrebné počítať s priestorom na ich otváranie a zatváranie, zatiaľ čo posuvné dvere tento problém nevytvárajú. Inak povedané, ušetria vám centimetre vo vašej domácnosti.

Celosklenený variant otvára priestor

Ak túžite, aby priestor vo vašej domácnosti dýchal, je nutné ho čo najviac otvoriť. Vďaka praktickým posuvným dverám nie je problem oddeliť miestnosti, z jednej do druhej bude bez problémov prúdiť dostatok svetla. Ak vám to riešenie domácnosti umožňuje, zvoľte v interiéri celosklenené dvere. Rovnakým spôsobom môžete posuvnými dverami oddeliť aj terasu. Ak je krásne počasie, stačí dvere otvoriť a prepojiť presklenú terasu s hlavným obytným priestorom.

Dvere ako estetický doplnok? Áno!

Posuvné dvere nie sú zďaleka len technickým prvkom, môžu sa stať elegantným vybavením interiéru, ktorý na seba upozorní svojím exkluzívnym prevedením. Posuvné dvere od Sklofix môžu mať neviditeľné úchyty a prevedenie na mieru. Možností je neúrekom, stačí sa informovať. Ak túžite po súkromí, nie je problem vybaviť ich okrem bezpečnostného skla aj fóliami, ktoré vás ochránia pred zvedavými pohľadmi okolia.

Tiché a bezbariérové dvere pre všetkých

Jednoduchý spôsob otvárania posuvných dverí, ich bezbariérovosť a tichý chod z nich robia ideálny kúsok do domácností rodín s deťmi, seniorov so zníženou možnosťou pohybu i pre hendikepovaných. Chcete sa na svojej presklenej terase cítiť bezpečne? Nie je problém posuvné dvere v prípade potreby vybaviť kovaním a zámkom. Informujte sa u odborníkov zo Sklofix a nájdite ideálne riešenie do vašej domácnosti!

Súvisiace príspevky