Renovácia betónovej podlahy. Hĺbkové čistenie Bratislava

sep22,2016 #servis
marble mosaic in the old city morocco africa and history travel

Pred mesiacom sme si s priateľkou prenajali byt a strhli linoleum, ktoré bolo veľmi staré a zistili sme, že pod linoleom sa nachádzala krásne betónová podlaha. Páčila sa nám viac ako lino, tak sme sa rozhodli zem nepokrývať plávajúcou podlahou. Ale bolo nutné ju vyčistiť, pretože na nej boli fľaky po lepidle z linolea a ďalšia špina.

Vedel som, že jeden môj kamarát, ktorý vlastní menšiu firmu, si veľmi často necháva čistiť svoju podlahu upratovacou firmou. Tak sme za ním išli a spýtali sa ho, o akú firmu ide. Odporučil mi firmu A SERVIS LIPKA, strojové čistenie podláh Bratislava. Táto firma už na svojich internetových stránkach píše, akým spôsobom postupujú, takže nás presvedčili o tom, že by sme ich mali vyskúšať. Keďže nevieme, kto v byte pred nami žil a koľko sa tu vystriedalo ľudí a ako dlho tu bolo linoleum, tak pre nás bolo veľmi dôležité, aby podlahu dobre vydezinfikovali.

Kontaktovali sme ich a dohodli sa na termíne. Pracovníci firmy prišli v stanovený čas a pustili sa do práce, použili dva druhy chémií, kedy im pod prvou chémiou nečistoty nepustili a pod druhou už áno. Dôkladne všetko vykefovali kotúčovým strojom a podlahu zotreli. Musím uznať, že podlaha naraz žiarila a bola naozaj krásna. Tiež nám bolo odporúčané, aby sme si ju nechali takto dôkladne čistiť aspoň raz za rok.

Nabudúce sa im ozveme znovu, pretože sme s ich službou boli veľmi spokojní a nemáme tak potrebu obracať sa na niekoho iného, pretože u nich máme do budúcna záruku dobrého výsledku.

Umývanie okien, čistenie, impregnácia fasád, výškové práce Bratislava

V Bratislave ponúkame našim zákazníkom službu umývanie okien, výkladov  a iných sklenených plôch. Už mnoho zákazníkov v tomto meste využíva naše pravidelné a servisné služby, ale tiež jednorazové či nárazové umývanie okien a výkladov. Postaráme sa o to, aby vaše okná vydržali čo najdlhšie čisté, bez poškodenia a s uspokojivým výsledkom.

Zamestnanci spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien, výškové práce Bratislava, využívajú horolezeckú a speleologickú techniku vo výškach a na miestach, kam sa nedostaneme s vysokozdvižnou plošinou a hydraulickým ramenom, ktoré využívame najčastejšie. Zamestnanci našej spoločnosti dôkladne preškolení.

K umývaniu okien používame čistý rozmývač so saponátom a všetko to potom zotrieme kvalitnou gumenou stierkou. Nepoužívame leštidlá. Tým dosahujeme dlhotrvajúceho lesku okien. Leštidlo mierne lepí a tak na seba nadväzuje prach a nečistoty z vonka. Budovy sa často stavajú zo sklenených fasád, táto údržba je veľmi náročná, ako časovo, tak aj finančne.

Častým cyklom servisného umývania okien a výkladov na prevádzkach v obchodných centrách je servisné umývanie 1x za 30 dní z vonkajšej strany a z vnútornej strany 1x za 90 dní. Ďalšími servisnými cyklami pre umývanie okien a výkladov z vonkajšej strany je umývanie 1x za 60 dní a 1x za 90 dní.

Firmy si u nás objednávajú novú službu, kedy na ich sklenené fasády a okná nanášame hydrofóbny nano technologický náter, ktorý sa volá GLP Bratislava. Je to nano impregnácia, ktorá na okne vydrží až 6 rokov. Jej lotosový efekt zaisťuje to, že pri zaprášení okien a následnom daždi alebo osprchovaní, utvorí z vody a prachu guličky, ktoré sa odvalia z povrchu dole. Tak je okno zase ako práve umyté a lesklé.

 

Súvisiace príspevky