RETRO vypínače a zásuvky sú už na Obzore!

feb28,2017 #interiér #vypínač #zásuvky

Vypínače v našich domácnostiach predstavujú nielen technický, ale aj estetický prvok. Nielenže nimi môžeme rozsvecovať a zhasínať svetlá, ale zároveň s ich pomocou môžeme dodať nášmu bývaniu ten správny šmrnc. Hitom súčasnej doby sú retro vypínače z keramiky alebo dreva, ktoré v nás vyvolajú nostalgické spomienky na skoršie časy. Ak chcete mať doma niečo netradičné alebo s nimi dotvoriť tú správnu atmosféru na vašej chate či chalupe, potom nie je nad čím váhať!

 

Vneste do svojho bývania nadčasový štýl

Retro predstavuje nostalgický štýl a rozhodne má niečo do seba. Nová kolekcia retro vypínačov je skvelou voľbou do rustikálnych či vintage interiérov, ale pokojne si nimi môžete doplniť aj svoje moderné bývanie – spojenie retro a moderného štýlu dá vzniknúť naozaj zaujímavému kontrastu. Pri pohľade na ne sa vrátite v čase minimálne o 20 rokov.

 

Retro vypínače a zásuvky podľa vašich predstáv

Sami si môžete vybrať finálnu podobu vypínačov alebo zásuviek. Voliť môžete medzi keramickými a drevenými krycími rámčekmi a záleží len na vás, čomu dáte prednosť. Keramické rámčeky ponúkajú výber medzi čiernou a bielou farbou – obe dve v sebe majú moderný nádych a pôsobia reprezentatívne. Slovo máte aj pri výbere tvaru otočných kľučiek, ktoré možno predstavujú drobný detail, ale majú veľa čo hovoriť do celkového dizajnu. Rovnaké je to aj u farieb – dáte prednosť čiernym, bielym alebo patinovým kľučkám? Vypínače doplňte o retro zásuvky, nech to máte pekne kompletné a harmonické.

 

Kvalita a nenáročnosť

Pre predstavu a detailné spracovanie vypínačov alebo zásuviek navštívte stránky obzor.sk, ktoré vám okrem pestrej ponuky ponúka aj kvalitné spracovanie. U vypínačov sú ku spínaniu používané veľmi kvalitné strojčeky vačkových spínačov, ktoré si spoločnosť sama vyrába. Vypínače aj zásuvky sú vďaka svojmu prevedeniu praktické a nenáročné na údržbu.

Súvisiace príspevky