Školský rok sa nezadržateľne blíži. Rodičia rýchlo hľadajú školský batoh na poslednú chvíľu. Hlavne sa neunáhlite a predovšetkým myslite na zdravotnú nezávadnosť a komfortné usadenie na detskom chrbte. Navštívte internetový obchod u Terezky a pozrite na školský batoh Winx.

 

Školský batoh s obľúbenými hrdinami
Školský batoh Winx korešponduje detské požiadavky, ktoré sú úplne jasné. Obľúbené rozprávkové postavy s nimi skrátka musia do školy. Pre všetkých fanúšikov týchto kúzelných víl máme skvelú správu.
Tento školský batoh sa u Terezky nachádza v zľave za veľmi príjemné cenové ohodnotenie. Ide o ergonomicky tvarovaný batoh pre deti, ktorý vďaka 3 D hliníkovej konštrukcii je maximálne prispôsobivý. Ramená detí budú rovnomerne zaťažené a to vďaka nastaviteľným popruhom.

 

Školský batoh pre zdravie i štýl
Školský batoh Winx myslí ako na bezpečné užívanie, tak na súčasný štýl. Medzi hlavné prednosti tohto batohu patrí jeho výsledná váha, ktorá nepresahuje hmotnosť 1 100g. Dve oddelené komory obdarené pevnými zipsami poskytujú skvelé zázemie pre všetky potrebné veci.
Školský batoh Winx je navrhnutý tak, aby poskytol optimálne podmienky pre všetkých študentov a stupne základných škôl. Po stranách samozrejme nájdete aj vrecká na pitie či cvičky. Dno batohu je v tomto prípade mimoriadne pevné a odolné voči mechanickému namáhaniu.

Pokiaľ vás zaujímajú ďalšie informácie, navštívte internetové stránky uterezky.cz.

Súvisiace príspevky