Takto ušetríte za kávu tisícky ročne, pozrite sa

nov24,2016 #elektro #káva #kávovar

Každodenná zastávka v obľúbenej kaviarni sa citeľne prejaví na vašom rodinnom rozpočte. V priemere vypijeme 2 kávy denne a teraz si predstavme, že by sme si na jednu z nich sadli v príjemnom podniku. V takom prípade sa investícia vyšplhá až na 10-tisíc korún ročne a čo to takto urobiť za nepatrnú časť týchto finančných prostriedkov? Jednoducho si zakúpte kávovar na kapsule a nechajte sa rozmaznávať priamo z vašej kuchyne tými najľúbeznejšími svetovými tónmi kávových zŕn.

 

Ako kávovary na kapsule fungujú

Princíp fungovania kávovarov na kapsule je vo svojej podstate veľmi jednoduchý a ide v stopách požiadaviek moderného spotrebiteľa súčasného sveta. Tento obľúbený pomocník v domácnosti pri príprave lahodnej kávy postupom času našiel uplatnenie aj vo firmách. Stačí vložiť špeciálnu kapsulu vami vybranej chute a počas niekoľkých okamihov máte na stole znamenitú šálku horúcej kávy. Jednoduchšie už to naozaj byť nemôže.

 

Nepozerajte len na dizajn, ale aj na funkcie

Dizajn je síce dôležitým parametrom pri výbere kávovaru na kapsule, ale nesmiete zabudnúť skontrolovať prítomné funkcie. Vzhľad kávovaru sa na chuti kávy nijako nepodpíše, preto buďte pri výbere starostlivý. Predstavme si model Phillips Saeco HD 7855/50 s plne automatickým oplachovaním a čistiacim programom pre ľahšiu údržbu.

Okrem iného disponuje aj ukazovateľom hladiny vody a automatickým vypnutím po 15 minútach. Kapacita nádržky je stanovená na 1 liter vody. Teraz sa na webových stránkach predajcu Elektro produkt ponúka v akčnej zľave, prečo si ho teda nekúpiť o mnoho lacnejšie, ako v tradičných obchodoch? Začnite šetriť na príprave kávy a vytvorte si v domácom prostredí ideálne podmienky totožné s vyhlásenou kaviarňou vášho mesta. Kávu si pripravíte počas pár minút a vaša návšteva sa k vám bude veľmi rada vracať.

Súvisiace príspevky