Disponujete vlastným pozemkom a máte dostatok miesta na realizáciu zábavného parku pre deti? Nechcete nič podceniť a poskytnúť svojim ratolestiam bezpečné zázemie pre detské hrátky? Ak ste si na vyššie uvedené otázky odpovedali v kladnom duchu, poskytnite pozornosť značkovému detskému ihrisku, ktoré u vás na záhradke vyrastie doslova cez noc.

Spoločnosť Vladeko sa v rámci svojho podnikania zameriava nielen na kvalitnú výrobu záhradného sortimentu, ale aj na odpočinok, relax a zábavu pre celú rodinu. Detské ihrisko plné interaktívnych doplnkov je snom každého dieťaťa, prečo sa teda stláčať na verejných miestach a zvádzať boje o tie najlepšie atrakcie s ostatnými, keď si môžete zostaviť vlastné?

Detské zábavné centrum

Spoločnosť Vladeko do svojho repertoáru zaraďuje obľúbené atrakcie pre deti od holandského výrobcu Jungle Gym. Nechajte sa okúzliť bohatosťou jednotlivých modulov a vytvorte si detské ihrisko presne podľa svojich predstáv. Unikátne atrakcie sa stanú stredobodom záujmu. V základnej zostave Jungle Gym samozrejme nechýba plastová šmykľavka s rebríkom a pieskovisko menšieho formátu.

Na malú chvíľu si spomeňte na svoje detské roky, kedy bolo nutné chodiť za obdobne ladenou zábavou pred svoj dom na nádvorie. Tu sa nachádzali iba kovové kolotoče a rebriny, o ktorých bezpečnosti nemohla byť reč. Holandský výrobca Jungle Gym dokazuje, že im ide predovšetkým o detskú radosť a úsmev.

Trochu porcie zábavy navyše

Chcete pre svoje deti urobiť niečo navyše? Zamerajte sa na rozširujúcu ponuku prídavných modulov poskytujúcich zábavu nad rámec základnej zostavy. Spoločnosť Vladeko sa drží známeho hesla – kto sa hrá, ten nehnevá. Detské centrum s lezeckou stenou, kde si ratolesti preveria svoje horolezecké schopnosti či obratnosť.

Ďalším skvelým rozšírením sa stáva loď, ktorá poskytuje dokonalý priestor pre fantastické pirátske výpravy so všetkými, ktorí sa v danej chvíli ocitajú na palube. Obetujte jedného z pasažierov pre vyšší výkon a prehoďte ho hladným žralokom do rozbúreného mora alebo sa naopak vydajte na záchrannú misiu pre topiacich sa stroskotancov.

Súvisiace príspevky