Užite si leto vo farbách

jún12,2017 #oblečení #šaty #žena

S príchodom leta sa tešíme na slniečko, sukne a letné šaty, teplé počasie a jednoducho na to všetko príjemné, čo leto prináša. Potom ale často zúfalo stojíme pri skrini a premýšľame, čo si vziať na seba.

Ak nemáme úplne postavu modelky, pred letom sa nás často zmocní panika. Čo si do tropického počasia obliecť a ako prežiť celý deň? A keď už sa rozhodneme pre šaty, volíme väčšinou čierne alebo tmavé, aby čo najviac nedostatkov zakryli. Ani pár kíl navyše alebo veľkosť väčšia než XL ale nemusí znamenať, že sú farby navždy zakázané. Naopak, šikovne vybrané oblečenie nám dokáže pár kíl ubrať a postavu opticky zoštíhliť

Pokiaľ na svoju obľúbenú čiernu nedáte aj napriek tomu dopustiť, skombinujte ju so svetlejšou farbou. Tmavá sukňa a svetlý vršok vás prežiaria, rovnako ako stále módne bodky na tmavom podklade alebo farebné kvety. Dajte pozor na veľkosť vzoru, plnšie postavy by mali vyberať skôr strednú veľkosť. Veľké vzory vás ešte viac opticky rozšíria a pritiahnu pozornosť na danú partiu. Nebojte sa ani pruhov, prúžkov alebo kociek. Na leto sa zamilujte napríklad do kockovaných šiat, ktoré sú vo výstrihu naberané do šnurovania, pod prsiami prestrihnuté a nenásilne tak zdôrazňujú líniu postavy a zakrývajú nedostatky.

Mohutnejšie paže zakryjú malé rukávy alebo aspoň širšie tielkové ramienka, určite sa nespoliehajte na tenučká špagetové, tie naopak každý faldík ramien a paží zvýraznia. Užite si trendy námornícky štýl v šatách s krátkym rukávom, ktoré pristanú vďaka zoštíhľujúcim pruhom po stranách naozaj každému typu postavy. Keď nie ste vyložene šatový typ, ale aj tak si chcete leto vychutnať, kombinujte sukne a kraťasy s voľnými topmi alebo tunikami. Na www.modestia.cz nájdete naozaj široký výber moderného oblečenia všetkých farieb a vzorov pre plnoštíhle aj štíhle. Vyberte si z pohodlia domova a tešte sa na leto. A nebojte sa farieb, existujú aj iné ako čierna a tmavo šedá. Skúste a sami uvidíte, ako na leto rozkvitnete.

Súvisiace príspevky