Máte doma každoročne obdobne vyzerajúci vianočný stromček, ktorý sa líši farbou baniek, alebo ani tým nie, a zdobíte ho vždy rovnako? Je škoda neskúsiť zmenu a nezistiť, ako môže stromček pôsobiť, keď použijeme iné vianočné ozdoby. Nechajte sa nalákať a pozrite sa na vianočné dekorácie a ozdoby, ktoré potešia vás aj vaše deti.

Vianočné hviezdy a hviezdičky

Vianoce máme mnohí spojené s hviezdičkami a snehovými vločkami. Tie sa skvele hodia aj na vianočný stromček, ktorý vďaka nim bude mať sviatočný a zimný nádych. Veľmi pekné sú napr. vianočné ozdoby Hani Bamboo v bielej, ružovej a zlatej farbe. Set 3 ks môžete použiť na ozdobenie venca na dverách, kytice čečiny vo váze alebo napríklad na spomínaný vianočný stromček, kde týchto ozdôb umiestnite viac.

Tiež na špici stromčeka môžete použiť hviezdu, napríklad papierovú skladaciu hviezdu Silver alebo Dark Blue. Obe nájdete na Bellarose.sk. Tu tiež predávajú aj vianočné osvetlenie v podobe závesnej svietiacej hviezdy, ktorá je vhodná ako do obývačky, tak do kuchyne, detskej izby alebo kdekoľvek inde.

Sklenené banky trochu inak

Používate duté, vyfukované vianočné banky a neviete si predstaviť nemať ich? Kúpte nové, iné, než na ktoré ste zvyknutí. Čo napríklad ozdobu papierovú skladanú vínovo červenú s priemerom 8 cm? Alebo sklenenú vianočnú ozdobu Lines Turquoise 8 cm v bielo – modrom prevedení so zlatými čiarami. Dokonalosť sama je porcelánová vianočná ozdoba Hammershøi Christmas 2019, 2020 aj 2021.

Plstené ozdoby nielen pre deti

Farby a zaujímavé tvary môžete uvidieť v podobe plstených ozdôb. Čo taká plstená ozdoba Festive Avocado s mikulášskou čiapkou? Alebo plstená vianočná ozdoba Rudi Rudolph on Skates, čo je sob Rudolf určený na oživenie Vianoc u mladých aj seniorov. Alebo na stromček aj vence umiestnite populárneho perníkového panáčika Gingerbread Zari a vykúzlite úsmev na tvári všetkým, ktorí ho zbadajú.

Všetko toto aj mnohé iné vianočné tovary nájdete na Bellarose.sk.

Súvisiace príspevky