Moderná doba neustále rozširuje možnosti vo všetkých oblastiach masívneho konzumu. Sex do tejto kategórie bezpochyby patrí a všetci veľmi dobre vieme, že jeho najväčším nepriateľom sa stáva stereotyp. Pod ťarchou tejto nečinnosti bez akéhokoľvek záujmu čokoľvek objavovať sa erotické hry z vašich životov vytratia úplne. Pri tom je to obrovská škoda, stačí sa len rozhliadnuť a hneď získate dostatočný impulz na vyskúšanie novej praktiky. Pozrime sa napríklad na taký elektrosex.

Niekto z vás o tomto spôsobe vzrušenie ešte nepočul. Tým ďalším sa pri pomyslení na elektro šoky určite zježia vlasy na hlave. Nebojte, nejde o žiadnu sadomasochistickú praktiku opradenú perverznými činnosťami, ale o celkom mimoriadny zážitok v rámci autoerotiky. Tá je pre náš život rovnako dôležitá ako klasický sex s partnerom. Otvorte dvere novým zážitkom.

 

Aké elektro hračky sa tu objavujú?

Elektrosex je zastúpený rozmanitým počtom hračiek využívajúcich stimuláciu nervových zakončení určitou dávkou elektrického prúdu. Všetko funguje na podobnom princípe, ako u klasických posilňovacích strojov len s tým rozdielom, že tu sa nestimuluje svaly, ale erotogénne zóny.

 

Erotické iskrenie bez preháňania

Generátor elektrického prúdu je najvýraznejším predstaviteľom tohto špecifického eroticky ladeného segmentu. Za pomocou veľmi jemných impulzov dokáže navodiť pocit vzrušenia po celom tele. Najčastejšie sa elektrostimulácia vykonáva na zadočku, brušku alebo vnútornej strane stehien. Vaše intímne partie tak dostanú možnosť vstúpiť do zatiaľ neprebádaného priestoru plného nevšedného vzrušenia.

Neopísateľné vzruchy sa vám už na dobro vtisnú do pamäti a generátor sa tak stane vašou obľúbenou pomôckou na dosiahnutie blaženosti. Dômyselný nástroj je malým ukazovateľom smerujúcim na zatiaľ nevyšliapanú cestu vedúcu k novým orgazmom a celkovému uspokojeniu.

Ďalšie skvelé erotické pomôcky a príslušenstvo nájdete na internetových stránkach https://www.elektro-produkt.cz/

Súvisiace príspevky