Čakajú nás letné mesiace. Deti sa tešia na prázdniny a my, samozrejme, na letnú dovolenku. Čo tak tohto roku vsadiť na dovolenku s deťmi v prírode? A nemusíte ani chodiť ďaleko. Slovensko je predsa na celom svete známe svojimi čarokrásnymi horami, lúkami a prírodnými scenériami. A preto dovolenka pre rodinu s deťmi môže byť aj u nás. Stačí sa vybrať na to správne miesto.

Thermal Ski Jasná pre všetkých

Priamo v srdci Nízkych Tatier je pre vás pripravený doslova raj na zemi. Rozmanitá príroda, prvotriedne služby a množstvo vyžití. To sú nové apartmány Thermal Ski Jasná, umiestnené na začiatku doliny, kúsok od bobovej dráhy. Rodinná atmosféra, možnosť výletov, túr, cyklotúr, iba 10km vzdialená lanovka na Chopok. Nové detské ihrisko v areály. Toto všetko splní aj tie najtajnejšie sny a predstavy o dovolenke s deťmi.

Demänovská jaskyňa a oveľa viac

Nízke Tatry sú známou dovolenkovou destináciou. Prečo sa tento rok nevyberiete spoznávať ich krásu aj vy? Stačí využiť ubytovanie Jasná a máte o zábavu postarané. Pokiaľ sa rozhodnete pre ubytovanie Demänovská dolina, verte, že vaše deti budú očarené z podzemných krás, ktoré rokmi vytvorila príroda. V skratke povedané, ak chcete byť spokojní vy aj vaše deti, vyberte sa určite do Nízkych Tatier.

 

Apartmány ThermalSki Jasná

Užijete si komfortné a dokonalé ubytovanie, vzdialené len 6km od lyžiarskeho strediska Jasná Chopok. Aj v zime sa vám teda ponúka možnosť dovolenky v prírode a množstvo športových aktivít. Apartmány Jasná sľubujú celoročne dovolenku v prírode na ktorú sa nezabúda. Vyberte sa aj vy tohto roku ukázať deťom krásy Slovenska a užite si spolu s nimi tie najkrajšie prázdniny.

Srdce Nízkych Tatier je prekrásny kút Slovenska a čaká len na Vás.

 

 

 

 

Súvisiace príspevky