Dokončili ste strednú školu, ktorú ste zakončili maturitnou skúškou? Teraz máte dve možnosti, čo robiť ďalej. Buď pôjdete pracovať, alebo pôjdete študovať ďalej. Záleží len na vás, čomu dáte prednosť. Alebo by ste chceli oboje? Študovať, a pritom chodiť do práce? Cardiff Academy Vám ponúka presne takéto štúdium. Zoznámite sa so základnými pojmami a zvýšte svoje šance na úspech a kariérny rast.

Program BBA

Študijný program BBA ponúka možnosť vzdelávania a taktiež možnosť chodiť každý deň do práce. Štúdium je totiž online a je rovnocennou alternatívou k prezenčnému či kombinovanému vzdelávaniu. Celé online štúdium si tak prispôsobíte podľa vašich časových možností. Celková doba štúdia trvá približne deväť mesiacov.

Program sa skladá zo šiestich predmetov, z ktorých sú tri voliteľné a tri pevne dané. Ukončenie programu splníte pomocou záverečnej práce a jej obhájením. Štúdium môžete začať kedykoľvek. Avšak bude potrebné, aby ste mali dokončenú strednú školu s maturitou. Vyučovať vás bude profesionálny lektorský tím, ktorý je zložený z mnohých odborníkov s dlhoročnou praxou, nielen z oblasti sveta marketingu.

Čo sa tu naučíte

Pokiaľ hľadáte prakticky zamerané vzdelanie v oblasti marketingu, bude tento program ideálny práve pre vás. Zoznámte sa s terminológiou v odbore a pokiaľ budete chcieť pokračovať ešte ďalej, je možné sa pripraviť na štúdium MBA.

Študenti tohto programu sa zoznámia so základnými konceptmi marketingu produktu a značky. Navnivoč neprídu ani produktové stratégie a možnosť jej využitia. Študentom je predstavený marketing ako proces. Poznáte tiež kľúčové pojmy a metódy ich využitia v praxi. Podajte si prihlášku, vzdelávajte sa efektívne a dosiahnite svoje ciele.

Súvisiace príspevky