Slnko už vykukuje spoza mrakov a jar nám klope na dvere. Spolu s ňou je nutné pomaličky odložiť zimné oblečenie na spodok skrine a vytiahnuť jarné kúsky. Šatník môžete doplniť aj o nové oblečenie, ktoré je štýlové a originálne. Ideálne pre výnimočnú ženu.

Dedoles, eshop, ktorému záleží na okolí, životnom prostredí a výrobcoch, ktorí vyznávajú podobné hodnoty, ponúka kúsky od výmyslu sveta.

 

Dámska mikina, ktorá zvýrazni vaše ženské krivky

Hľadáte oblečenie, ktoré nielenže vyzerá netradične a podčiarkne vašu osobnosť, ale je tiež štýlové a pohodlné? V mikine, ktorú nájdete v ponuke e-shopu Dedoles, sa zaiste v dave nestratíte.

Mikiny sa hodia aj do chladnejšieho počasia. Môžete si vybrať mikinu s kapucňou alebo bez. Potlač je tiež originálna – bavlnené mikiny zdobia známe kapely, gotické aj fantasy prvky či vtipné dizajny. Materiál je navyše šetrný aj k pokožke, neobsahuje totiž žiadne AZO farbivá.

 

Vegánske tenisky vhodné k elegantnému aj športovému outfitu

Značkové tenisky nemusia byť vyrobené z kože ani iných živočíšnych materiálov. Práve naopak. Rovnako kvalitnú alternatívu nájdete aj v prírodnom prevedení. Vegánske nízke aj vysoké tenisky sú vyrobené z konope a bez použitia akéhokoľvek lepidla. Nadčasové prevedenie poteší každú ženu, ktorá si potrpí na dokonalý outfit, pohodlie a kvalitu.

 

Aké benefity vám tenisky ponúkajú?

  • Vegánska obuv – ekologický materiál
  • Konope sa radí medzi funkčné a prírodné materiály
  • Podrážka je vyrobená z kaučuku
  • Vložka vyrobená z korku
  • Má antibakteriálne vlastnosti

 

Ako doplnok ekologickádámska kabelka

Každý outfit si, samozrejme, zaslúži patričný doplnok, ktorý ho scelí a dodá mu na jedinečnosti. Dámske kabelky Dedoles sú skutočne netradičné. Môžete si vybrať z kabeliek na ramena, cez rameno aj do ruky. Pre športové typy je k dispozícii ponuka batohov a vakov.

Súvisiace príspevky