Možno sa vám zdá, že to iskrenie medzi vami už nie je tým, čím bývalo. Čo tak ho skúsiť trochu oživiť a užívať si spoločné erotické chvíľky rovnako nažhavene ako predtým? Máme pre vás štyri jednoduché, za to však neuveriteľne účinné tipy.

 

Zabudnuté erotogénne zóny

V prvých mesiacoch sú partneri celí žhaví, aby objavili aj to najnenápadnejšie vzrušivé miestečko na svojich telách, s postupom času sa ale táto samovoľná erotika niekam vytráca, je teda na čase ju znova oživiť. Skúste svojho milenca znovu dráždiť jazykom napríklad na ušných lalôčikoch, v podkolennej jamke, na bokoch alebo na vnútornej strane stehien. A nebojte sa použiť ani zuby, ale s citom samozrejme.

 

Klasika víťazí na celej čiare

Vedeli ste, že tou najväčšou erotogénnou zónou je samotný mozog? Vydráždite ho teda rafinovanými predstavami ochotných kurtizán. Pomôžu vám k tomu napríklad erotické sieťované pančušky, transparentná erotická podprsenka alebo nohavičky alebo nestarnúca klasika v tvare podväzkového pásu. Ani vyzývavý erotický korzet určite nebude zbytočnou investíciou. A večerné prekvapenie už sa potom dostaví tak nejako samo.

309b0b2d06b0dd31e03f4554742fcfc3

Zlé dievčatko

Vo svete nepoctivej erotiky a porna teraz letí 50 odtieňov šedej, tak prečo ich nevziať na návštevu aj k vám domov? Ale úplne naruby! Buďte tentoraz vy za tú zlú, kúpte si rajcovné červené alebo čierne erotické prádielko, prispôsobte slovník a v nestráženom okamihu ho povaľte na posteľ. Keby sa náhodou chcel brániť, majte po ruke putá alebo aspoň hodvábnu kravatu (ale naozaj zo 100% hodvábu, inak tie uzly už nikdy nerozviaže).

 

Striptíz ako z erotického baru

Návodov na domáci striptíz nájdete na internete dosť, ale čo robiť, keď sa zatiaľ na podobné divadielko jednoducho necítite? Choďte na to od piky. V prvom rade si kúpte úplne novú spodnú bielizeň, ktorú na vás partner ešte nikdy nevidel. Hodia sa hlavne priehľadné a čipkové kúsky. Oboje rafinovaným spôsobom kombinuje napríklad podprsenka soft Violet z priehľadného tylu a príjemnej čipky, ktorá vaše krivky dokonale obopne.

Teraz si stačí podprsenku obliecť a cez ňu ešte nejaké tričko s naozaj veľkým výstrihom. Potom ho uchopte za ruku a dovoľte mu zistiť, že ste dnes úplne náhodou zabudla obliecť nohavičky. Ako dlho si myslíte, že bude odolávať?

Súvisiace príspevky