Aj u vás sa občas hrá futbal na záhrade? Teraz sa môže aj s profesionálnymi bránkami

apr12,2017 #Futbalové bránky

Futbal je na Slovensku najmasovejšou športovou aktivitou. Hrajú ho deti, dospelí, muži i ženy. Často je aj súčasťou záhradnej grilovačky či len takej obyčajnej zábavy na záhrade. Aby však bola hra plnohodnotná, futbal si vyžaduje futbalové bránky. Samozrejme, dajú sa spraviť aj provizórne z kvetináčov, stoličiek či iných súčastí záhrady, predsa len najlepšie bude, ak oželiete niekoľko desiatok eur a zaobstaráte si bránky profesionálne.

Za profesionálne bránky hneď nemusíme označovať skutočné veľké s masívnymi oceľovými brvnami, aké možno vidieť na futbalových ihriskách. Na hranie na záhrade totiž postačia menšie bránky, ktoré sú však plnohodnotné. Teda majú brvná, napríklad zo spevnenej textílie, sieť a silnú základnú konštrukciu zvládajúcu čeliť aj naozaj prudkým strelám. Zároveň by takáto futbalová bránka mala byť ľahká, aby bola bez problémov prenosná a poskytovať maximálnu bezpečnosť, najmä deťom. Práve tieto vlastnosti spĺňajú aj kvalitné anglické futbalové bránky značky QUICKPLAY.

 

Futbalové bránky šité na mieru hraniu doma

Bránky tejto značky využívajú aj renomované futbalové oddiely, sú súčasťou telocviční či dokonca aj menších futbalových ihrísk. Vtedy sa ale využívajú bránky s masívnejšími konštrukciami a aj vyššou cenou. Na domáce hranie na záhrade, priestore pri chate či na iných miestach vám bohato postačia tie najzákladnejšie bránky QUICKPLAY, a to z radu KICKSTER. Sú extra ľahké, no pritom stabilné a postavíte ich už do dvoch minúť. Niektoré z týchto bránok sa o zem kotvia špeciálnymi kotvičkami, niektoré sú samonosné na všetkých povrchoch, a preto si už nevyžadujú dodatočné kotvenie. Práve bránky KICKSTER môžu byť tipom na praktický darček, ktorý poteší každého malého aj veľkého vášnivého futbalistu. Ceny sa pohybujú už od 66€, a to u značkového predajcu na stránke bankyquickplay.sk.

Súvisiace príspevky