Vytvorte si nádherné sklíčko z farebných cestovín

mar29,2017 #cestoviny #inšpirácia #škola

Ste kreatívny a baví vás tvorba originálnych predmetov, ktoré sa skrátka nikde nedajú kúpiť? Chcete si svoj čas a čas svojich detí alebo priateľov vyplniť zaujímavou činnosťou? Buďte kreatívni a využite nedozerného potenciálu online magazínu, kde nájdete nepreberné množstvo inšpiratívnych nápadov s prehľadným postupom a video návodom. Počas niekoľkých málo okamihov si tak veľmi ľahko vyhľadáte presne takú činnosť a náplň práce, ktorá vás bude v skutočnosti napĺňať. Okrem kreatívnej tvorby tu nájdete napríklad aj návod na vytvorenie a následnú tlač maľovaniek, kvetináčov, postavičiek, hier a mnoho ďalšieho.

 

Veľtrhy, akcie aj výstavy na jednom mieste

Tiež vás bavia veľtrhy a výstavy s kreatívnym umením? Radi spoznávate nových priateľov s obdobným zameraním a citom pre štýl? S online magazínom i-Creative vám už neunikne žiadna plánovaná akcia ani výstava vo vašom okolí. Sledujte všetky novinky na jednom mieste a vo chvíli voľna si napríklad niečo vyrobte. Nejedná sa iba o informatívne centrum, ale o portál združujúci komunitu s podobným zmýšľaním. Zapájajte sa s ostatnými do zaujímavých súťaží o krásne ceny, vyhrávajte výtvarné knihy a ďalšie potreby.

 

Inšpirácia pre rodičov i učiteľov

Práca s deťmi vyžaduje obrovské znalosti ich duše a potrieb. Deti si chcú hrať, byť stredobodom pozornosti a hlavne súťažiť. Internetový magazín zameraný na kreatívnu tvorbu nezabúda ani na našich najmenších a poskytuje všetkým, ktorí s nimi prídu do kontaktu skvelú oporu pri hľadaní nových podnetov a hier.

Ak si už neviete rady a hľadáte zábavu na víkendové popoludnie, tak práve magazín i-Creative vám prináša dôstojné zázemie pre nájdenie príjemnej zábavy pre celú rodinu aj s deťmi. Stránky sú samozrejme pre lepšiu prehľadnosť rozdelené do niekoľkých rubrík, vďaka čomu oveľa lepšie nájdete oblasť, ktorá vás v skutočnosti zaujíma.

Pre lepšiu predstavu úrovne kreatívnych nápadov sa pozrite na nasledujúce video s ukážkou https://www.youtube.com/watch?v=EuCR1USC3EM&feature=youtu.be.

Súvisiace príspevky