Aké sú moderné ženy?

Odhadnúť ženy nebolo, nie je a asi ani nikdy nebude ľahké. My sme sa o to napriek tomu pokúsili. Do merku sme si zobrali ženu dneška, ktorá musí bojovať na viacerých frontoch. Alebo aspoň by mala. Tak teda aké sú to tie moderné ženy?

Nezávislé

Mať život pevne vo svojich rukách, vedieť čo chcete a čo nie. Nie je to ľahké získať, no dá sa k tomu dopracovať. Robiť kompromisy je ok, ale donekonečna to jednoducho nejde. A nezávislé ženy to vedia. Veľa doprajú, no zároveň potrebujú čas aj pre seba. A vedia si ho nájsť. Nech to znie akokoľvek zvláštne, nezávislé ženy sú sexy aj pre mužov. Tí tiež potrebujú mať pocit, že sa na svoju partnerku budú môcť spoľahnúť.

ewita-sk_eshop_tescoma_sk_01

Aktívne

Moderné ženy si uvedomujú samé seba, preto sa snažia k životu pristupovať aktívne. Neznamená to však len nekonečnú drinu v posilňovni, hoci tá k tomu neodmysliteľne patrí. Ide aj o sledovanie trendov v oblasti lifestyle. Moderná žena radšej použije panvice wok a pripraví ľahké a zdravé jedlo, ako by mala servírovať niečo nezdravé. Pretože svieža myseľ v spojení so zdravým telom je kľúčom k splneným snom. A moderné ženy snívajú rady. No ešte radšej si svoje sny plnia. Vytrvale a sebavedomo.

 

Rozhľadené

Hovorí sa, že ženu zdobí krásny úsmev, pekné oči a prirodzená inteligencia. A tú sa moderné ženy neboja rozvíjať. Ako? Predsa získavaním skúsenosti a nových podnetov. Moderné ženy sú doslova hladné po informáciách, rady cestujú a majú prehľad v mnohých oblastiach – či ide o literatúru, kuchynské potreby alebo biznis. Prosto – majú prst na tepe doby a držia s ňou krok.

ewita-sk_eshop_tescoma_sk_02

Tak trochu nemoderné

Áno, aj v tomto prípade by mala fungovať akási protiváha. Teda nie len zábava, ale aj svedomité plnenie povinností charakterizuje sebavedomé ženy dneška. A to je niečo, čo sa dnes už veľmi nenosí. Modernú ženu môžete často nájsť ako stojí pri sporáku a šikovne obhospodaruje rôzne hrnce, panvice a podobné záležitosti. Rovnako zbytočne neutráca. Ak to nie je nevyhnutne nutné, drobné vady na oblečení si dokáže zašiť a opraviť.

Súvisiace príspevky