Pokožka nás sprevádza po celý život, a tak by sme sa o ňu mali patrične starať. Dôležité je, aby sme jej venovali dostatok pozornosti a výber produktov na starostlivosť dôkladne zvážili. Prinášame vám niekoľko tipov, ako si udržať pokožku zdravú a pevnú.

Starostlivosť o pokožku je skutočne jednoduchá. Stačí používať správne produkty a vedieť ako na to. Množstvo inšpirácií dnes nájdete na internete ale taktiež sa môžete poradiť s odborníkom. Správnou starostlivosťou o pleť predídete zbytočným komplikáciám, ktoré by mohli vzniknúť kvôli zanedbaniu.

Ktoré produkty sú odporúčané?

V dnešnej dobe nájdeme širokú škálu produktov, ktoré slúžia na pokožku tváre, tela či vlasov. Dôležité je pozerať sa na zloženie a účel použitia. Obľúbený DuoLife Collagen 750 ml, ktorý obsahuje výlučne aktívne látky. Tie priaznivo vplývajú na stav pokožky, kostí a kĺbov. Tento jedinečný prípravok obsahuje určité množstvo kolagénu, ktorý napomáha aj počas rekonvalescencie, napríklad po zlomeninách alebo rôznych úrazoch.

Samozrejme, starať sa treba dôkladne aj o pokožku vlasov. Skvelou alternatívou je DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml. Ide o čisto prírodný produkt, ktorý je určený na starostlivosť o vlasy, pokožku, a tiež nechty. Tento výživový prípravok je odporúčané užívať pred jedlom. Okrem iného, výhodou je tiež svieža chuť, ktorú DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml obsahuje.

Jedzte vyváženú stravu

Pre zachovanie zdravej a sviežej pokožky je dôležité konzumovať vyváženú stravu. To znamená, že by ste denne mali prijať dostatok ovocia, zeleniny, bielkovín a vitamínov. Samozrejme, netreba zabúdať na dodržiavanie pitného režimu. Ten je potrebný nielen pre zlepšenie stavu pokožky ale taktiež na fungovanie celého organizmu. Vytvorte si vlastný jedálniček, podľa ktorého sa budete riadiť a časom si sami uvedomíte, aké dôležité to je pre vašu pokožku, a to v kombinácii s jedinečnými výživovými doplnkami!

Súvisiace príspevky