V súčasnej dobe veľa žien preferuje legíny namiesto džínsov, pritom je to obrovská škoda, pretože práve džínsy môžete skombinovať s rôznymi tunikami, blúzkami, košeľami, tričkom, svetrom a podobne. Vybrať perfektne padnúce džínsy, respektíve nohavice nie je až tak jednoduché, dokonca niektoré ženy doženie tento maratón hľadania k slzám. Pritom stačí poznať svoju postavu, a podľa nej hľadať vhodný strih. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, akými pravidlami by ste sa mali riadiť, aby vám džínsy dokonale padli.

Hľadať nohavice je niekedy beh na dlhú trať. V ponuke nájdete niekoľko rôznych strihov. Stretnete sa s rôznymi názvami, ako sú skinny a boyfriend. Do módy sa opäť vracia džínsy s vysokým pásom, ktoré ale nelichotia každej postave. Viete, akú máte postavu? Aké džínsy vám pristanú?

Chlapčenská postava

Ak máte chlapčenskú postavu, teda nemáte ženské krivky a tvary, môžete siahnuť po nohaviciach a džínsoch akéhokoľvek strihu. Stačí k nim zvoliť vhodný vršok a budete vyzerať skvele. Ideálne sú zaujímavo strihané nohavice. Dokonca sa nemusíte báť rôzne zdobených modelov, napríklad so zipsami a detailmi na zadných vreckách. Pristanú vám tiež džínsy typu boyfriend.

Postava v tvare hrušky

Vestonická Venuša. Presne tak sa hovorí žene s postavou v tvare hrušky. Propagátorkou takej postavy je jednoznačne televízna hviezda Kim Kardashian. Oblečte si v takomto prípade džínsy s vyšším pásom, ktoré predĺžia vaše nohy, zúžia boky a zároveň zdôraznia váš útly pás. Pozrite sa na nové džínsy, ktoré vás rozhodne nadchnú.

Postava v tvare jablka

V prípade, že máte postavu skôr ako jablko, teda boky máte široké a stred tela mohutnejší, naopak sú vaše nohy štíhle a chudé, siahnite po džínsoch s elastickým pásom. Zvoľte skôr tmavú farbu a rovné nohavice.

Pestrú ponuku oblečenia ponúka internetový obchod fasardiofficial.sk, kde nájdete aj veľa tovaru vo výpredaji za skvelé ceny.

Súvisiace príspevky