Hľadáte vhodný outfit, bundu, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a štýlovo? Značka Björn Borg vám ponúka hneď niekoľko zaujímavých kúskov, vďaka ktorým určite v dave nezaniknete.

 

Dámske bundy pre štýlovú ženu

Bunda s maskáčovým vzorom

Maskáčový vzor je dnes v kurze. Aj preto môžete siahnuť po trendy bunde, ktorá má nielen originálny dizajn, ale je taktiež vysoko kvalitná. Bunda má voľný strih a oplýva podšívkou zo sieťkoviny v zadnej časti, ktorá zaisťuje optimálnu ventiláciu. Bunda disponuje zakriveným lemom a tiež bočnými vreckami. Po bokoch bundy sa nachádzajú zrážky. Jej zadnú stranu zdobí logo Borg, ktoré jej dodáva šmrnc.

Žiarte ako diamant v striebornej bunde

Bunda v lesknúcej striebornej farbe je voľná a vyrobená z polyesteru. Radí sa medzi maximálne komfortné kúsky, ktoré poľahky doladíte k športovému aj klasickému outfitu. Má nízku hmotnosť, podšívku zo sieťkoviny a logo Borg umiestnené na zadnej strane.

Klasická bunda v čiernej farbe vás nesklame

Dávate prednosť striedmejším a menej výrazným farbám? V tom prípade je pre vás bunda v čiernej farbe ako stvorená. Je vysoko kvalitná, ľahká a prispôsobí sa vášmu telu. Navyše, vďaka sieťke na chrbte je vybavená optimálnou ventiláciou.

 

Pánske bundy pre štýlového muža

Nadčasová bunda v zelenej farbe

Hľadáte kúsok, ktorý bude zároveň elegantný, nadčasový a vhodný aj k športovému oblečeniu? Kvalitná bombera vás zaiste nesklame. Bunda na zips je polstrovaná, vyrobená z polyesteru. Ponúkne vám maximálny komfort počas celej jesene.

Pánska vesta v čiernej farbe

Športová pánska vesta je konštruovaná tak, aby ste sa v nej cítili pohodlne pri každej športovej aktivite. Môžete ju skombinovať s mikinou akejkoľvek farby. Vesta kopíruje tvar tela, je jednoduchá a ľahká. Jediným ozdobným prvkom je veľké logo, ktoré sa tiahne cez celú zadnú časť vesty.

Čo na to hovoríte? Našli ste medzi vyššie zmienenými bundami ten pravý kúsok pre vás?

Súvisiace príspevky