Počas svadobného dňa je dôležité nechať zažiariť nevestu, aby bola v centre pozornosti. Ale nezabudnite, čo je pre ňu rovnako dôležité. Mať pri sebe dobre oblečeného ženícha počas svojho špeciálneho dňa. Pozrime sa na fakty. Muži majú ťažké vybrať si perfektné oblečenie na svadbu. Ženích by mal začať kupovať svoje svadobné oblečenie včas. Najlepšie 90 dní pred svadbou.

 

Pýtate sa prečo? Existujú dva hlavné dôvody:

Ušetríte peniaze – ak príde ženích do krajčírstva pár týždňov pred svadbou, zvyčajne vyhotovenie alebo úprava obleku zaberie viac času. To má za následok, že krajčírka musí uprednostniť túto prácu pred ostatnými, musí robiť prípadne nadčasy a to sa všetko odzrkadlí vo výslednej cene. Tomuto sa dá ľahko vyhnúť vopred pripraveným plánom.

Vyhnete sa stresu – počas vašej svadby sa vyskytne určite veľa stresových situácii a nedovoľte, aby sa oblek stal jednou z nich. Výber a nákup vášho oblečenia v priebehu niekoľkých mesiacov dopredu bude smerovať k zníženiu stresu.

 

Strčte ostatných mužov do vrecka

Hovorí sa, že nevesta musí byť tým najkrajším človekom na svadbe. Ako ženích by ste sa mali stať druhou najkrajšou osobou. Váš oblek by mal dobre sedieť, pretože potrebujete vyčnievať od ostatných hostí  a družbov.

 

Nezabúdajte na doplnky

Svadobné manžetové gombíky sú ideálnym darčekom nevesty pre ženícha, vďaka ktorým ženích zažiari v tento významný deň a potom si ich môže odložiť a zobrať príležitostne k obleku, aby mu pripomenuli najlepší deň jeho života! Na výber je viacero tvarov. Okrúhle manžetové gombíky vyzerajú ako pevné kovové guličky spočívajúce na manžete a sú veľmi všestrannou možnosťou, pretože môžu byť spojené s elegantným alebo ležérnym oblečením. Môžete si však vybrať aj knotové alebo geometrické manžety. Môžete si vybrať aj ich farebné prevedenie, budú vždy klasickou voľbou a váš ženích ich môže nosiť znova a znova bez toho, aby vyšli z módy. Ak chcete byť kreatívni, môžete si dať vyrobiť manžetové gombíky s vlastným textom.

Súvisiace príspevky