Prvá módna prehliadka Desigual pod umeleckým vedením Jean-Paul Goude prekvapila svetlými farbami a nádhernými strihmi inšpirovanými džungľou, a to doslova aj metaforicky. Téma, ktorá symbolizuje eklekticizmus a rozmanitosť, obsahuje kreslené výtlačky Mickey Mouse a tropické vzory, svetelné farebné bloky , surrealistickú geometriu a námorné uniformy. Všetko sa mieša a zblíži v úplnej slobode v mene tohto optimizmu a zmyslu pre individualitu, ktoré sa stali synonymom značky Desigual.

 

Nová kolekcia Desigual

Nová kolekcia Desigual je skutočne rozmanitá. Nájdete tu všetko od ležérneho oblečenia až po super elegantné kúsky. Jar je čas, kedy treba ukázať kúsok zo svojej kože, preto tu nájdete šaty nad kolená rôznych strihov i farieb. Či už ste verná obľúbenej čiernej farbe doplnenej o výrazne vzory alebo na toto ročné obdobie viac preferujete svetlejšie odtiene, každá žena si tu príde na svoje. Šaty Desigual vás spravia výnimočnou pri každej príležitosti. Novosť je vždy vítaná. Táto úžasná sústava načasovania, nálady a náhodných udalostí priniesla početné vzory na šatách i tričkách. Nielenže sú kúsky čerstvé a vzrušujúce, ale spájajú v sebe jednoduchosť spojenú s nápaditosťou.

Nová kolekcia “Neočakávané” prichádza v spolupráci s Jean Paulom Goudeom a Christianom Lacroixom a ich jedinečným a aktualizovaným štýlom. Dámske šaty v nečakaných vzoroch a výtlačkoch doslova praskajú farbou, ale nájdete si tu svoje aj žena, ktorá má rada tlmené farby. Nájdete tú aj tričká sršiace originalitou, ktoré odkryjú vašu najbláznivejšiu stránku osobnosti. Výnimočné sú aj topánky Desigual či už ide o tenisky, či topánky na platforme.

Jar je síce teplá, ale nie horúca a nájdete tu aj jarné bundy a kabátiky, ktoré vás príjemne zohrejú. Všetky kúsky sú originálne, ale pritom sa ľahko kombinujú a sú zamerané na originálne detaily. Ľahko kombinovateľné sú aj precízne spracované kabelky Desigual.

Neváhajte a nakupujte oblečenie  a využite desigual zľavy.

Súvisiace príspevky