Luxusné drevenice disponujúce príjemným bazénom, báječnou vírivkou či útulnou saunou v obci Černý Důl dokážu vyhovieť všetkým vašim prianiam. Už od základu sú vybavené plne funkčnými kachľovými pecami v mnohých prípadoch vybavených aj spaním za pecou. Vo svojej náruči ich rozmaznáva nedotknutá horská príroda a každým rokom ich rada rozšíri ďalší sestra. Sú to Šípková, Brusírna Ledárna, Roubalka a úplný benjamín chalupa Mlyn.

 

Objavte šarm historickej podkrkonošskej architektúry!

Ak by sme mali vybrať ten najzaujímavejší drevený dom, bola by to určite Chalupa Roubalka.

Poteší vás krásou okolitej prírody a vskutku jedinečným dizajnom, odrážajúcim v sebe unikátne tradície našich predkov aj modernú technológiu používanú v stavebníctve. Každý hosť tak môže nerušene obdivovať napríklad autentické trámy podopierajúce strešnú konštrukciu alebo jedinečne pôvabnú textúru kameňa na obložení veľkej časti chalupy.

Zamilujte sa do horskej prírody

A na prechádzke záhradou umocní váš príjemný pocit z pobytu len niekoľko krokov vzdialený horský potok, ktorý veselo buble a šumí na stráni. Pošlite deti na detské ihrisko pred oknami a v pokoji si vychutnajte ponúkané pohodlie a pokoj so všetkým. Vytiahnite gril, potešte sa pohľadom do korún stromov a doprajte si zaslúženú dovolenkovú relaxáciu.

 

Jedinečné ubytovanie po celý rok

Nech sem prídete kedykoľvek, rozhodne si užijete veľmi pestrý program. V lete pôjde napríklad o perfektnú relaxáciu vo vonkajšom bazéne, v zimných mesiacoch sa môžete báječne ohriať v múroch útulnej sauny a celý zážitok ešte umocniť pohľadom do horúceho plápolajúceho ohňa v krbe. Vždy sa potom bude hodiť lahodná chuť piva načapovaného z domácej pípy. Chalupa Roubalka vám skrátka dá presne takú dovolenku, akú budete chcieť. Využite príležitosť a rezervujte si svoj apartmán ešte dnes, termíny sa naozaj rýchlo plnia.

Súvisiace príspevky