Boli ste na návšteve, kde ste mali možnosť sedieť na terase, cez ktorú siahala strecha domu a hovorili ste si, že je veľká škoda, že vy „pretiahnutú strechu“ nemáte, takže si takú terasu nikdy nebudete môcť urobiť? To vôbec nevadí. Ak máte pri dome priestor na terasu, kde je možné umiestniť posedenie, záhradnú hojdačku alebo tu chcete grilovať a tráviť večery s rodinou, môžete si kúpiť lacnú pergolu. Je kvalitná, pekná a veľmi dobre splní to, čo od pergoly očakávate.

V peknom dizajne za výborné ceny

Na webových stránkach dobrepergoly.sk nájdete niekoľko typov pergol, z ktorých si môžete vybrať podľa svojho vkusu. Pergolu je možné použiť na zatienenie plochy ako pri dome, tak na záhrade, pri bazéne a podobne. Kvalitné lacné moderné pergoly vám zaistia aj súkromie pred pohľadmi susedov alebo okoloidúcich, stačí vybaviť ich ďalšími doplnkami.

Vráťme sa ale k pergolám. Klasikou môžeme nazývať pergolu PALLADIA, ktorá je vyrobená z hliníka a nehrdzavejúcej ocele so štíhlymi elegantnými líniami. Je vyrobená v modernom štýle, vďaka zvolenému tvaru aj materiálom bude odolávať po mnoho rokov „zubu času“. Dá sa umiestniť k stene, ale aj ako samostatne stojaca kdekoľvek chcete. Má pohyblivý žľab a prevedenie bez predného profilu, takže budete mať nerušený výhľad, keď bude strecha práve stiahnutá. Použitá špičková látka Eclissi zatieni, neprehrieva sa a v kombinácii s patentovaným anti-drop systémom chráni pred dažďom. V priečnych profiloch dokonca nájdete LED osvetlenie.

Bioklimatická verzia

Voliť môžete aj spoľahlivé hliníkové pergoly bioklimatické. Napríklad model ETERIA je ručne naklápateľná pergola s hliníkovou konštrukciou, nastaviteľnými lamelami, ktoré sa dajú nastaviť tak, aby vám množstvo vzduchu a svetla plne vyhovovalo.

Lamely sa dajú otočiť o 120° úplne manuálne, nepotrebujú elektrinu. Sú tenučké, a tak minimalizujú objem, takže sú viditeľné iba čiastočne. To všetko pre autentický a zásadný estetický výsledok.

Viac informácií o lacných a kvalitných pergolách nájdete na dobrepergoly.sk.

Súvisiace príspevky