Atypický interiér nevnímame negatívne, ale ako novú príležitosť pre základné a doplnkové vybavenie. Tam, kde sa cesty stavbárov a dizajnérov rozchádzajú, pozývame tím montážnych technikov, aby odštartovali novú etapu. Čo sa u vás deje?

Niet priestoru pre „klasickú“ obývačku?

V štandardných uzavretých rozmeroch, kde jej líniu ohraničujú interiérové dvere a 2 – 3 bočné okná (poprípade aj s balkónom), sa s ňou v dnešnom bývaní stretávame čoraz menej. Niekedy to súvisí s priestorovo menším a maximálne vyťaženým bývaním, inokedy s viacgeneračným, kde si každý potrebuje ukrojiť svojho súkromia. Výnimkou teda nie sú ani polkruhové obývačky, obývačky do tvaru L a v prepojení s kuchyňou, predsieňou alebo v dočasnej funkcii obývačiek a spální.

„Do bodky“ vypracovaný plán novej obývačky

Každá jej časť potrebuje inak osloviť, a preto ich rozlišujeme povrchovou úpravou, leskom, lakovaním či kovaním. Tieto procesy realizácie uplatňujeme pre nábytok na mieru od prvého kontaktu až po realizáciu. Svoje ideálne tvary, vďaka ktorým sa vám prispôsobuje, získava vo výrobnej dielni, kde požiadavky sú v číslach a v kódoch každého dielu. Technicky podrobne vypracované a matematicky presné, čím možno zahájiť proces výroby – do chodu sa dostávajú presné stroje a skener technológia na rozpoznávanie nových, jedinečných kúskov nábytku.

Pri výrobe nábytku do obývačky tak možno vybavovať kompletné služby napr. na realizáciu technickej dyhy s luxusným čiernym lakovaním vo vysokom lesku. Základnej doske vieme ponechať matnejší vzhľad, ale zvýrazniť farebným lakom. Pre majstrov musia byť známe taktiež modifikované dyhy, rovnako aj moderná kombinácia skleného a dreveného nábytku. Interiérový dizajn získava na osobnejších a útulnejších parametroch, kreovaný tak, aby vystihol vaše spokojné bývanie.

Súvisiace príspevky