Hoci nie je nič zložité nájsť krásny kus bielizne, nájsť skutočne kvalitný kúsok môže byť o čosi náročnejšie. Nákup nohavičiek môže byť zložitejší, ako sa na prvý pohľad zdá. Väčšina obchodov vám ich neumožní vyskúšať, čo je samozrejme pochopiteľné. Avšak, spolu s tým prichádzajú problémy – a to najmä v nájdení vhodného strihu, ktorý by nám padol.

 

Ako si vyberať dámsku spodnú bielizeň?

Všetci vieme, že spodná bielizeň je nevyhnutnosťou. Aj preto by kľúčovým faktorom pri výbere mala byť pohodlnosť. V prvom rade si musíte zvoliť materiál, v ktorom sa budete cítiť pohodlne. Materiál by mal byť hypoalergénny, priedušný, vhodný do každého počasia, odolný voči vlhkosti. Všetky zmienené vlastnosti spĺňa bavlna, ktorá sa radí medzi najobľúbenejšie materiály.

Ďalšou nevyhnutnosťou je trvanlivosť spodnej bielizne. Každodenné pranie môže nekvalitné nohavičky poľahky zničiť. Spodná bielizeň tak stráca svoju pružnosť a vy prichádzate o pohodlie.

A samozrejme, netreba zabúdať ani na strih. Tangá možno vyzerajú skvelo, ale čo z toho, ak sa v nich budete cítiť nepríjemne. Aj preto by ste mali voliť taký typ spodnej bielizne, ktorá ukáže vaše prednosti, ale zároveň v nej budete schopná vykonávať každodenné činnosti.

 

Klasické bavlnené nohavičky

Dokonalé nohavičky vhodné pre každodenné nosenie priliehajúce k bedrám. Nohavičky sú vhodné pre akýkoľvek typ postavy, sú pohodlné a môžete ich prať v práčke podľa nutnosti.

 

Dámske nohavičky s vysokým pásom

Nohavičky s vysokým strihom vám ponúknu maximálnu priedušnosť. Sú tiež pohodlné, a dobre sedia aj v oblasti intímnych partií, takže o podráždení alebo nepríjemných pocitoch nemôže byť ani reči. Nohavičky dokonca skvelo vyzerajú a majú schopnosť predĺžiť vám nohy. Hodia sa pre nízke aj vyššie ženy. V prípade, že máte trošku väčšie bruško, môžete siahnuť po sťahovacom kúsku, ktorý vyformuje vašu postavu.

 

Brazilky

Ak chcete vyzerať zvodne a odhaliť pred partnerom trochu viac, tangá ale nepripadajú v úvahu, voľte brazilky. Ide o trendový kúsok, ktorý je nielen pohodlný, ale aj skvelo vyzerá.

Tak čo na to hovoríte? Vyberiete si vhodné dámske nohavičky, ktoré budete milovať?

Súvisiace príspevky