Aj malá zmena v byte dokáže urobiť obrovskú zmenu. Často ide o zmenu farby textilných doplnkov, o to, že nahradíte staré kvetináče novými v jednom štýle a farbe, či trebárs konečne zarámujete obrazy na stene do rovnakých rámov. Poďte sa pozrieť na dve zmeny, ktoré vás možná doposiaľ ani nenapadli.

Zmeňte sedačku dokonalým trikom

Sedacia súprava je veľkou investíciou. Obvykle siahneme po lacnejšej a tá nevydrží. Niekedy však dokážeme aj drahú sedaciu súpravu zničiť rýchlejšie, než sme si predstavovali. Pomôže tomu návšteva a nešťastne vyliate víno (nie vždy ide fľak odstrániť), niekedy sú problémom naše domáce zvieratá, ktoré sa vyvŕšili na našom čalúnení. Nezúfajte. Prvou pomocou je farebný prehoz na gauč, ktorý dokáže nielen ukryť problém, ale taktiež dodať interiéru štýl. Prehoz je totiž vhodný aj v prípade, keď sa nám naše staré čalúnenie nepáči a chceme zmeniť vzor či farbu tak, aby viac ladila k novinkám, ktoré sme do interiéru vniesli, alebo vniesť chceme.

Prehoz na gauč ponúkne dizajnové spestrenie interiéru. Zamaskuje vady na sedacej súprave, vytvorí slávnostnú atmosféru, ale taktiež našu sedačku ochráni pred fľakmi od jedla, pred detskými fixkami i nevratnými zásahmi našich domácich zvierat.

Ak ale chcete luxus a dlhú životnosť, nemala by vás uspokojiť obyčajná deka. Luxusné akrylové prehozy ponúka Dekorstudio.sk. Nádherne vypadajú tie s tlačeným vzorom. A dôležitou vlastnosťou je aj to, že nežmolkujú ani po viacerých vypraniach a dlhodobom používaní. Zachovávajú si farbu aj hebký povrch. Samozrejmosťou je možnosť domáceho prania.

Hľadáte dokonalý obraz? Skúste to inak

Často túžime na veľkú stenu, obyčajne za sedaciu súpravu, umiestniť dominantný veľkoformátový obraz. Je škoda zostať opäť u nejakého nudného či okukaného plagátu. Riešením sú moderné hodiny na stenu, ktoré sú samozrejme nielen efektné, ale taktiež funkčné.

Veľké hodiny vypadajú skvele na novej stene, ale aj na starej, štruktúrovanej či predsadenej. Nemusia byť len v obývacej izbe. Spestriť dokážu ktorúkoľvek miestnosť s nevyužitou stenou.

Súvisiace príspevky