Detský hotel, na ktorý budú spomínať aj dospelí

????????????????????????????????????

Dovolenka by nebola tou pravou dovolenkou, keby ste ju neabsolvovali spolu so svojimi deťmi. Chvíle strávené osamote s partnerom poskytujú síce viac voľnosti a pokoja, no ten vás začne po niekoľkých dňoch nudiť. Čím viac ľudí pokope, tým väčšia zábava a bohatšie zážitky. Tak prečo si ich odopierať.

Sadnite k internetu a sondujte, kde vás prichýlia s celou vašou rodinou, kde vám poskytnú maximum za vynaložené peniaze. Ak by sa vám nechcelo hľadať, my vám poradíme, kde je to takmer ideálne.

Myslíme si, že rekreačné stredisko v Jasnej by vám mohlo plne vyhovovať. Nie je to príliš ďaleko z akéhokoľvek kúta Slovenska. Domáce prostredie a možnosť kedykoľvek si dovolenku zopakovať bez dlhodobej prípravy. Sadnete do auta a za chvíľu ste na mieste.

 

Ubytovanie, o akom sa vám ani nesnívalo

Privíta vás štvorhviezdičkový ,Hotel Grand v Jasnej v pod Chopkom, hotel ktorý je ako keby stvorený pre rodinnú dovolenku. A je úplne jedno, či v lete alebo v zime. Po celý rok vám poskytne plnohodnotné služby spojené s kvalitným odpočinkom, relaxom a voľnočasovými aktivitami.

Ubytujú vás vo vkusných izbách navrhnutých podľa posledných trendov. Vyberiete si podľa svojej momentálnej dispozície a počtu členov svojej rodiny. Pre skromnejších je tu izba economy vo variantoch štandard a deluxe. Náročnejšia klientela s viacerými deťmi siahne po apartmánoch štandard a deluxe.

No nech sa rozhodnete pre akúkoľvek, vedzte, že všetky typy izieb sú plnohodnotne vybavené všetkým potrebným. Od zariadenia v prírodnom štýle až po televízor, varnú kanvicu, telefón, minibar a wifi pripojenie. Budete sa tu cítiť skrátka ako doma.

 

O vaše deti bude skvelo postarané

Vedenie hotela si plne uvedomuje potreby súčasnej klientely. Poskytuje aj takzvaný hotel pre deti, čo v podstate znamená, že nielen o vás dospelých tu bude postarané, ale aj o tých neskôr narodených. Od skutočného drobizgu cez deti v predškolskom veku až po neposedných pubertiakov.

O najmenší drobizg je potrebné sa postarať, sám si nepomôže. Aby si mohli rodičia oddýchnuť a venovať sa napríklad lyžovačke alebo večernej prechádzke, na bezpečnosť najmenších dbá tím certifikovaných babysitteriek a učiteliek.

Na deti v predškolskom a školskom veku dozerajú skúsení animátori, a to najmä počas letných a zimných prázdnin. Naučia detváky lyžovať, sánkovať, snowboardovať, ukážu im kadejaké efektné triky na svahu. Postavia pre ne snehuliakov a bunkre podľa vzoru  eskimáckych iglu.

 

Na svahu či mimo neho, všade dobre

No nielen vonku, ale rovnako aj vo vnútri hotela čakajú na deti rôzne zaujímavé aktivity. Plaveckí inštruktori ich zasvätia do základov plávania, potápania, skákania do vody. Ukážu im, ako správne používať plavecké pomôcky, nafukovačky, rukávniky a pod. Veľkým benefitom je ukážka poskytovania prvej pomoci pri topení sa kamaráta. Rovnako príde vhod sauna, na tú sa deti vždy veľmi tešia.

 

Jedlo a oddychová zóna na úrovni

Po celodennej lyžovačke, naháňačke v snehových závejoch a bláznení sa vo vode príde vhod chutné jedlo v podobe detského menu. Vieme, že deťom nemôžete položiť na tanier hocičo, majú mimoriadne vyberavé chute, ktorým sa hotelový kuchár snaží prispôsobiť. Pri čakaní na ten správny chod im spríjemnia chvíle knižky či maľovanky s pastelkami.

Večerné oddychovanie rodičov nemusí nič rušiť, ak budú mať svoje deti na očiach v hobby kútiku. Preliezačky, spoločenské hry, biliard, terárium, minizoo ich dokonale zamestnajú. Na dobrodružnej výprave po zákutiach hotela isto stretnú hotelového psa Maca, s ktorým sa skamaráti každé dieťa a bude sa tešiť na opätovné stretnutie s ním.

Ak by sa vám a vašim deťom málilo to, čo sme predostreli vyššie, vyberte sa všetci spolu obdivovať okolitú prírodu Nízkych Tatier. Spoločné prechádzky zimnou prírodou vo vás zanechajú kopec nezabudnuteľných zážitkov.

 

Zakúpte si to, čo potrebujete

Nie každý dovolenkár si so sebou prinesie všetko, čo bude potrebovať. Pre takých sú tu v hoteli obchody, v ktorých si môžete zakúpiť v podstate čokoľvek potrebné na plnohodnotnú dovolenku. Či už lyže, lyžiarky, lyžiarske oblečenie, alebo plavky, plavecké okuliare, uteráky, nafukovačky, lopty a pod.

 

Zmena je dôležitá aj na dovolenke

Budete chcieť počas svojej dovolenky z času na čas nejakú zmenu? Vyberte sa do blízkych aquaparkov Bešeňová a Tatralandia. To, čo tam zažijete, len tak ľahko inde nenájdete. Tobogány, studené a vyhrievané bazény, umelé príboje, pravá nefalšovaná morská voda, hľadanie pirátskeho pokladu vás dostane tak, že nebudete chcieť odtiaľ odísť.

 

Skorá rezervácia vám zabezpečí zaujímavé zľavy

Navnadili sme vás? Tak už na nič nečakajte. Kliknite na stránku hotela Hotel Grand a overte si, či vravíme pravdu. Zarezervujte si pre seba a svoje deti exkluzívnu zimnú dovolenku za prijateľnú cenu. Využite momentálne zľavy na rôzne služby. Získajte kartu gopass oprávňujúcu využívať služby spojené s dovolenkou za výhodnejších podmienok.

Tak na čo ešte čakáte? Objednajte si svoju dovolenku hneď teraz.

Súvisiace príspevky