V posledných rokoch dosiahla popularita online reklamy svoj vrchol. Zatiaľ sa však veľa hovorí o praktickom využití a výhodách digitálneho marketingu a tlačovej reklamy. Je pravda, že éra tlačových médií sa blíži ku koncu, keďže mnoho obchodníkov, majiteľov podnikov a spoločnosti sa spolieha na digitálny svet. Existuje mnoho dôkazov, ktoré dokazujú, že online reklama je lepšou voľbou pre vášnivých obchodníkov v porovnaní s tlačovou inzerciou. Internetový marketing je dnes nevyhnutný pre úspešné podnikanie. Výhody webového marketingu nad tradičnou reklamou sú početné.

 

Otravné papierové letáky

Letáky s rôznymi zľavami či výhodnými ponukami chodia do schránok asi väčšine ľudí. Pritom to je nepohodlne, neekologické a ruku na srdce, kto si už len tie letáky pozerá pravidelne v papierovej podobe? Ak má daný obchod webstránku či eshop, určite nasmerujete svoju pozornosť práve  tam. Preto je v dnešnej dobe asi zbytočné posielať letáky v papierovej forme.

Akčné letáky v online podobe vám uľahčia život a nebudú zbytočne zaberať miesto vo vašej schránke. Či už ide o Tesco leták, Billa leták alebo letáky z vašich obľúbených eshopov, budete ich mať pekne pokope v digitálnej podobe a nebudú vám zaberať miesto doma.

 

Digitálny marketing

Pomocou kampaní vo vyhľadávacej sieti môžete digitálny marketing prispôsobiť, aby ste mohli zacieliť na konkrétne publikum a kedykoľvek vykonať zmeny. Dôkazom sú štatistiky, ktoré dokazujú, že ľudia radšej čítajú informácie online a zadarmo. Dnes je výrazne znížený počet odberov časopisov alebo novín. A vďaka online letákom môžete ušetriť peniaze!

 

Ako to funguje?

Keď sa rozhodnete kúpiť si určitý tovar, stačí navštíviť stránku Tipli a cez ňu vyhľadať váš obľúbený obchod, do ktorého sa presmerujete pomocou kliknutia na oranžové tlačítko. Ďalej to už poznáte. Vyberiete si tovar, ktorý chcete a zrealizujete objednávku.

Najväčšie výhody:

  1. Cashback – vracajú peniaze zo zrealizovanej objednávky
  2. Táto stránka stráži najväčšie zľavy v obľúbených eshopoch ako je Aliexpress, Black Friday a akcie jednotlivých eshopov
  3. Prináša nákupnú inšpiráciu v magazíne plnom článkov

Tipli ponúka možnosť nákupov v online obchodoch. Môžete v ňom nakupovať ako obvykle, čo vás však určite prekvapí je fakt, že dostanete peniaze naspäť. Po zrealizovaní objednávky dostanete určité percentá z nákupu späť. Nehovoríme o žiadnych bodoch ani kreditoch, ale o reálnych peniazoch, ktoré budú pripísané na váš účet. Jedinou podmienkou je registrácia na stránke Tipli.sk. V opačnom prípade by nebolo možné nadviazanie spojenia s daným obchodom a zaznamenať caschback.  Registrácia je možná aj cez Facebook. Portály zamerané na cashback fungujú po celom svete, len na Slovensku nie sú tak známe, takže sa nemáte čoho obávať. Najlepšie bude, keď si to vyskúšate sami. Zaregistruj sa v nákupnom klube Tipli a získaj časť peňazí z nákupu naspäť.

Súvisiace príspevky