Letná sezóna je už za rohom a s ňou prichádza toľko očakávaný relax po ťažkom roku plnom práce. Vymyslieť však poriadny zážitok, ktorý stojí za to, nemusí byť vôbec jednoduché. Možností existuje ohromné ​​množstvo, pričom aj tuzemský pobyt sa pokojne stane najkrajšou dovolenkou, ktorú ste kedy zažili. Čo musíte skúsiť?

Už ste bývali na zámku?

Asi každý z nás si už vyskúšal klasické ubytovanie v rôznych penziónoch, chatách, hoteloch a ďalších klasických zariadeniach. Ide o overenú klasiku, ktorá ničím neurazí, ale k dokonalosti má ďaleko. Čo ale taká dovolenka na zámku? Koľko z vás si vyskúšalo pobyt na zámku a s tým spojené luxusné izby? Verte tomu, alebo nie, ale aj taká možnosť existuje.

Ubytovanie na zámku Chateau Herálec vám poskytne maximálny možný komfort s komplexnou starostlivosťou v mnohých rôznych oblastiach. Niet sa čomu diviť, že letná dovolenka v tomto štýle sa stáva čoraz populárnejším spôsobom strávenia voľna pre mnoho ľudí zo všetkých kútov krajiny. Už nemusíte zložito premýšľať kam na dovolenku, samotný hotel sa nachádza v malej obci Herálec situovanej kúsok od Humpolca. Akých zážitkov sa vlastne na tomto mieste dočkáte?

Aktívny aj pasívny odpočinok

Spomínaná dovolenka na zámku vás nadchne nielen poriadnym výberom upokojujúcich procedúr, medzi ktoré patrí saunový svet, bazén, vírivky, silencárium, masáže a herbárium, ale  užijú si ju aj aktívnejšie naladení ľudia. Pre nich bude potešením predovšetkým fitness centrum, vyhlásený priľahlý park a nekonečné množstvo výletov po celom okolí.

Počas pobytu budú mať neustály úsmev na tvári predovšetkým milovníci kultúry a histórie, pretože týmito dvoma oblasťami je zámok priamo nabitý. Počas vašich chvíľ na tomto mieste budete neustále obklopení najrôznejšími umeleckými dielami v podobe obrazov, pričom vás bude fascinovať aj samotná architektúra stavby. Spolupráca s Oblastnou galériou Vysočina zabezpečila zapožičanie diel od známych maliarov, ktorými je napríklad Mánes, Kosárek, Preisler, Honsa a ďalší majstri.

Po náročnom dni plnom najrôznejších aktivít si určite užijete plne vybavené luxusné izby so všetkým potrebným vybavením pre maximálne pohodlie. Tých je na výber rovno devätnásť, pričom každá z nich má svoj originálny design a je vybudovaná v jedinečnom štýle.

Ideálne pre páry aj rodiny

Skvelou správou je široká škála rôznych ponúk, z ktorých si možno zvoliť tú najzaujímavejšiu presne pre vás. Každá z nich prirodzene disponuje trochu inými špecifikami a poskytne vám rozdielne služby. Či už hľadáte ideálne miesto na medové týždne, aktívnu wellness, pracovnú dovolenku, neopakovateľné gurmánske potešenie, alebo si len chcete užiť špeciálny víkend, určite sa pozrite na internetové stránky chateauheralec.cz. Letná dovolenka v tejto podobe sa stane skvelou voľbou pre každého človeka.

Súvisiace príspevky