Dovolenka vo Vysokých Tatrách výhodne a so všetkým komfortom

jún1,2017 #dovolenka #tatry #ubytovanie

Naša rodina vždy plánovala stráviť dovolenku vo Vysokých Tatrách. Plánovali sme si v zime vyskúšať zjazdovky a v lete prejsť čo najviac turistických chodníkov. Každý rok sme sa na to chystali a stále sme to odložili. Jeden z dôvodov bol finančný, inokedy sme nevedeli zosúladiť voľná, keďže vždy chodievame na dovolenku so spriatelenou rodinou. Konečne sa nám to minulý rok v lete podarilo a bola to vynikajúca dovolenka aj vďaka službám a vymoženostiam, o ktorých sme dovtedy ani nevedeli.

Všade s GOPASS-om Čo nám neskutočne ušetrilo peniaze, čas a nervy, bola GOPASS karta. Vopred sme si na ňu zakúpili jazdy na lanovkách, vstupy do aquaparkov a dokonca aj ubytovanie bolo vďaka nej lacnejšie. Nemuseli sme stáť ani v jedinom rade, čo naše deti z duše neznášajú a tá pohoda bola na nezaplatenie. Samozrejme, nechceli sme si naplánovať každý deň úplne presne, veď čo by to bola za dovolenka, ale keď sme sa aj rozhodli vybrať si iný zážitok, mohli sme si vďaka GOPASS karte zakúpiť lístok hneď cez smartfón. Zároveň sme boli milo prekvapení, že vďaka bodom, ktoré sme na karte za nákup nazbierali, sme mali lacnejšie aj služby a stravovanie – v reštauráciách alebo na masáži nám body jednoducho odrátali z účtu.

 

Ubytovanie

Ubytovanie v Grandhoteli Praha bolo hlavne pre nás ženy nezabudnuteľným zážitkom. Trochu sme sa obávali, na akej úrovni budú služby a zariadenie hotelov, boli sme však viac ako spokojné. Izby boli čisté, veľmi vkusne zariadené a nemali nič spoločné s klasickými studenými hotelovými izbami, aké sme si predstavovali. V kúpeľni sme mali k dispozícii aj vaňu, župan, papuče, nepretržité wifi na izbe, televízor aj trezor. Personál sa správal veľmi príjemne a milo, a to sme mali so sebou dokopy 6 detí! Takže ubytovanie Vysoké Tatry tento rok – na jedničku.

Najväčší pôžitok – wellnes

Chceli sme si na dovolenke skutočne dopriať a asi najväčším zážitkom pre nás dospelých sa stal wellnes hotel. Priamo v Grandhoteli Praha, pod všetkou tou krásou Vysokých Tatier, ktorú sme si najviac vychutnali vo vonkajšej časti wellnes centra so saunou, vírivkou a bazénom. Pozerali sme sa z bazéna priamo na popradskú kotlinu pod Lomnickým štítom a bol to nezabudnuteľný zážitok. V spojení s masážami, čajovým rituálom a dokonalým relaxom z nás opadli všetky starosti a len sme si vychutnávali pokoj a harmóniu.

Súvisiace príspevky