Len málokto by povedal, že úplne pôvodné zmienky o tomto kúsku oblečenia pochádzajú zo stredoveku. V týchto časoch sa nazývali nohavice a nosili ich prevažne muži. Aktuálna situácia je trochu odlišná a snáď každá žena má tieto naťahovacie tepláko-nohavice v šatníku. Ich výhody sú zrejmé, dokážu dokonale kopírovať krivky tela, spevniť citlivejšie partie a prepožičať typickú ženskosť. Páni si nenechajú uniknúť jedinú možnosť sa za vami otočiť a preveriť vyšpulený zadoček. Legíny sú z tohto pohľadu absolútne bezkonkurenčné.

 

Až v 19. storočí

V minulosti sa im hovorilo nohavice a nosili sa oddelene. Až v pokrokovejšej dobe sa o ne začali zaujímať aj dámy. Oficiálnou zložkou módneho dámsky ladeného odvetvia sa stali až v šesťdesiatych rokoch. To už sa začali nosiť kaliopky.

Legíny dávajú ženám silný pocit príťažlivosti a navyše sú aj extrémne pohodlné. Hodia sa k bežnému noseniu, ale aj k športovým aktivitám. Vyzerajú elegantne do spoločnosti a nikto vám ich nezakáže ani v práci. Ide tak o multifunkčné oblečenie, bez ktorého by nemala byť žiadna moderná žena.

 

Leginy

Na trhu sa samozrejme objavujú lacné, drahšie, luxusné, ale aj úplne tie najlacnejšie legíny. Cena samozrejme nie je rozhodujúcim faktorom poukazujúcim na kvalitu legín. Všetko sa odvíja od náročnosti strihu, použitom materiáli a predovšetkým gramáži. Tie najlacnejšie leginy sa spoznajú veľmi jednoducho. Po natiahnutí na telo vám budú určité miesta presvitať. Ich nízka gramáž a riedkosť nedokáže telo úplne zakryť.

Predíďte zbytočnému trapasu a kupujte legíny u prevereného predajcu, akým je Raj Bielizne. Prijmite pozvanie do virtuálnych priestorov plných neresti a nepoznanej túžby. Odhoďte zábrany a konečne si zakúpte to, po čom už dlhé roky túžite. Bezpečne, anonymne a z pohodlia domova.

Súvisiace príspevky