Možno vás dlhodobo trápi vaše zdravie, ktoré je značne „podlomené“, a chcete vyskúšať iného lekára, než je ten, ku ktorému roky chodíte. Možno ste práve ochoreli a potrebujete nájsť špičkového alergológa, imunológa, reumatológa alebo napríklad lekára, ktorý úplne rozumie pľúcam. Nech je to akokoľvek, dokonalý prehľad o lekároch v rôznych krajoch Slovenska v mnohých odvetviach zdravotníctva, nájdete na webových stránkach topdoktor.sk.

Vyberte si perfektného neurológa

Ak žijete v Bratislave, alebo v jeho blízkom okolí, možno sa vám bude hodiť skúsený neurológ Bratislava, ktorý má bohaté skúsenosti, svojej práci dokonale rozumie a poteší vás ako svojou erudovanosťou, tak individuálnym prístupom a ľudskosťou. Na stránkach topdoktor.sk jednoducho zadáte do vyhľadávača, ktorý sa nachádza v hornej časti stránky, meno lekára, jeho špecializáciu alebo kraj, v ktorom lekára hľadáte. Potom stačí klik na butón „Hľadať“ a zobrazí sa vám prehľad lekárov zodpovedajúci vašim požiadavkám.

Veľa informácií na prvý pohľad

Je veľmi praktické, že v náhľade na profil lekára vidíte jeho fotografiu, pokiaľ ju poskytol, aj jeho hodnotenie a počet osôb, ktoré hodnotenie vykonali, adresu, najbližší voľný termín alebo ordinačné hodiny. Keď kliknete u daného lekára na butón „Najbližší voľný termín“, zobrazí sa vám prehľad konkrétnych časov, v ktorých môžete lekára navštíviť. Nakoniec urobíte rezerváciu termínu.

Vyriešte problémy so svojimi pľúcami

Rovnako tak nachádzajú klienti termín, aj keď ich zaujíma erudovaná pľúcna ambulancia Bratislava, praktický lekár Trenčín alebo napríklad hematologická ambulancia Košice.

Na topdoktor.sk vyhľadáte lekára počas krátkej doby, zvolíte si vyhovujúci voľný termín a následne navštívite lekára tak, ako ste sa dohodli. Informáciu o úspešnej rezervácii dostanete e-mailom.

Vyskúšajte topdoktor.sk a uvidíte, že už nebudete hľadať lekára inde.

Súvisiace príspevky